Důležitá sdělení

 • Ministryně Marksová: Většinu úkolů z programového prohlášení…

  ilustrační fotoVyšší minimální mzda, zvýšení příspěvku na péči o 10%, prosazení vzniku dětských skupin, zvyšování důchodů i zavedení porodného na druhé dítě. Ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová v pátek v Poslanecké sněmovně bilancovala úspěchy, kterých se jí podařilo v uplynulých třech letech dosáhnout. Splněny jsou téměř všechny body z programového prohlášení vlády.

  „Usilovně jsme pracovali na nápravě všech škod, které způsobily předchozí vlády. Poslanecká sněmovna schválila 18 novel a návrhů nových zákonů, dalších sedm legislativních opatření je momentálně projednáváno. To je ve srovnání s ostatními ministerstvy nadprůměrný výsledek. Naší snahou přitom je, aby legislativní změny měly pozitivní dopad na co největší počet lidí, kteří jsou nějakým způsobem znevýhodněni,“ uvedla ministryně Marksová.

Novinky

Plánované události

 • 13. týden

 • Úterý, 28. března

  Slavnostní předávání ocenění v rámci 17. ročníku soutěže Sestra roku; (Iva Merhautová, NM pro řízení sekce sociálně pojistných systémů, Hudební divadlo Karlín, Praha).
 • Středa, 29. března

  10:00 – Jednání vlády; (Michaela Marksová, ÚV ČR, Praha).
 • Čtvrtek, 30. března

  10:00 – Společné jednání RHSD ČR a SR; (Michaela Marksová, Štiřín).
 • Pátek, 31. března

  10:00 – Návštěva Břeclavi; (Michaela Marksová, Břeclav).

Nastavení zobrazení:

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Ministerstva práce a sociálních věcí (http://www.mpsv.cz) dne 26.3. 2017 v 00:33.