Důležitá sdělení

 • Na konferenci v Brně se hovořilo nejen o kyberšikaně

  děti (ilustrační foto)Ministerstvo práce a sociálních věcí se ve spolupráci s Úřadem pro mezinárodněprávní ochranu dětí připojilo k oslavám 25. výročí přijetí Úmluvy o právech dětí a uspořádalo v Brně ve dnech 20. a 21. listopadu pod záštitou ministryně práce a sociálních věcí a brněnského primátora konferenci Tradiční jevy a nové tendence v oblasti ochrany práv dětí – praxe participačních práv a kyberšikana.

  „V naší zemi máme ještě velké rezervy v naslouchání názorům dětí na všechny záležitosti, které se jich týkají - a to nejen v soudní praxi, ale také v jiných oblastech života, například při jejich vzdělávání či v oblasti poskytování sociálních služeb,“ uvedla ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová.

Novinky

Plánované události

 • 48. týden

 • Pondělí, 24. listopadu

  8:00 – Jednání vlády ČR; (Michaela Marksová, Úřad vlády ČR).

  9:00 – Představení Akčního plánu pro vyrovnané zastoupení žen a mužů v rozhodovacích pozicích; (Zuzana Jentschke Stőcklová, náměstkyně pro sociální a rodinnou politiku, PSP ČR, Sněmovní 4, Praha 1).

  11:45 – Vyhlášení vítězů soutěže Společnost přátelská rodině; (Zuzana Jentschke Stőcklová, náměstkyně pro sociální a rodinnou politiku, Muzeum Hl. m. Prahy, Na Poříčí 52, Praha).

  12:00 – Pracovní návštěva Státu Izraele; (Michaela Marksová, součást delegace premiéra vlády ČR, návštěva Izraele od 24. – 26. 11.).
 • Úterý, 25. listopadu

  Zasedání Rady vlády pro seniory a pozitivní stárnutí; (Jana Hanzlíková, náměstkyně ministryně pro ochranu práv dětí a sociální začleňování).
 • Středa, 26. listopadu

  8:30 – Zahájení Konsenzuální konference o bezdomovectví v ČR; (Jana Hanzlíková, náměstkyně ministryně pro ochranu práv dětí a sociální začleňování, PSP ČR, Sněmovní 1, Praha 1).

  12:00 – Konference Zdravotnictví 2015; (Iva Merhautová, náměstkyně ministryně pro informační technologie, Diplomat Hotel Prague, Evropská 15, Praha 6).
 • Čtvrtek, 27. listopadu

  8:20 – Pokračování konsenzuální konference o bezdomovectví v ČR; (Jana Hanzlíková, náměstkyně ministryně pro ochranu práv dětí a sociální začleňování, PSP ČR, Sněmovní 1, Praha 1).

  14:00 – Přijetí německého velvyslance Dr. Arndta Freiherr Freytag von Loringhovena; (Michaela Marksová, MPSV).

  17:00 – 1. Sněm ČMKOS; (Michaela Marksová, Národní dům na Smíchově, nám. 14. října 16, Praha 5).

  20:00 – Slavnostní předávání cen Česká hlava 2014; (Michaela Marksová, Národní dům na Vinohradech, Nám. Míru 820/9, Praha 2).
 • Pátek, 28. listopadu

  9:00 – Oslava 60. výročí založení Základní školy Karviná; (Michaela Marksová, Karviná-Nové Město, tř. Družby 1383).

Nastavení zobrazení:

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Ministerstva práce a sociálních věcí (http://www.mpsv.cz) dne 25.11. 2014 v 01:10.