Důležitá sdělení

 • Ministryně představila čtyři opatření, která podpoří rodiny

  ilustrační fotoMinistryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová představila první opatření, která vycházejí z práce Odborné komise pro rodinnou politiku. Pečovatelská dovolená, otcovská poporodní péče a úprava rodičovského příspěvku by měla být zavedena nejpozději k 1. lednu 2017. Pilotní projekt mikrojeslí může být realizován již k 1. lednu 2016.

Novinky

Plánované události

 • 41. týden

 • Pondělí, 5. října

  Jednání Poslanecké sněmovny PČR (5.-11.10.2015)

  Rada ministrů EPSCO Lucemburk; (Michaela Marksová, ministryně práce a sociálních věcí, Lucemburk).

  09:00 – Jednání vlády ČR; (Petr Šimerka, náměstek ministryně pro legislativu, ÚV Praha).

  16:00 - Zasedání 122. Plenární schůze RHSD ČR; (Petr Šimerka, náměstek ministryně pro legislativu, ÚV Praha).
 • Úterý, 6. října

  09:00 – Snídaní ke společné odpovědnosti – zaměstnávání osob se ZP ve veřejné správě; (Michaela Marksová, Rytmus, o.p.s., Kartouzská 4, Praha 5, m.318).

  13:00 – Slavnostní vyhlášení výsledků výtvarné soutěže „Šťastné stáří očima dětí“; (Michaela Marksová, Opatství Emauzy, Praha).
 • Středa, 7. října

  08:00 - Návštěva zařízení ZDC Radlická; (Zuzana Jentschke Stőcklová, náměstkyně ministryně pro sociální a rodinnou politiku, Radlická 30, Praha 5).
 • Čtvrtek, 8. října

  Jednání Odborné komise pro důchodovou reformu; (Martin Potůček, předseda komise, MPSV, Praha).

  VII. výroční kongres poskytovatelů sociálních služeb – Týden sociálních služeb; (Iva Merhautová, náměstkyně ministryně pro sociálně pojistné systémy, hotel Palcát, Tábor).

  16:00 - 6. schůze podvýboru pro sociálně pojistné systémy a důchodovou reformu; (Michaela Marksová, Iva Merhautová, náměstkyně ministryně pro sociálně pojistné systémy, PSP, Konírna, Praha).

  20:00 – Hostem v pořadu Máte slovo v ČT; (Michaela Marksová, budova ČT, Praha).
 • Pátek, 9. října

  09:30 - Zasedání Rady vlády pro informační společnost; (Robert Baxa, náměstek ministryně pro informační technologie, MV ČR).

Nastavení zobrazení:

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Ministerstva práce a sociálních věcí (http://www.mpsv.cz) dne 7.10. 2015 v 04:26.