Jsem v kurzu

Jsem v kurzu

Vzdělávejte se a buďte v kurzu na trhu práce

Dotované kurzy Ministerstvem práce a sociálních věcí (MPSV) vám vylepší profesní životopis, doplní znalosti nutné pro kariérní růst a zvýši vaši cenu na trhu práce.
MPSV za vás zaplatí 82% až 100% ceny kurzu do výše 50 000 Kč.

Vybrat si kurz

Vyberte si ze stovek kurzů 82% ceny kurzu zaplatíme za vás! Certifikát po absolvování kurzu 
 

Ve svém věku nezmáknu všechny aktuální digitální trendy

Škrtněte NE ze svého profesního životopisu

 

Vybrat si kurz

Jak být v kurzu

1.

Vyberte si kurz, přihlaste se prostřednictvím osobní datové schránky nebo Identity občana a jednoduše vyplňte a odešlete přihlášku. Pokud bude přihláška kompletní, vše vyřídíte on-line a nemusíte na pobočku Úřadu práce. O všem Vás průběžně informujeme do mailu nebo ve Vašem účtu na portálu MPSV.

2.
Vzdělavatel zkontroluje, že splňujete podmínky pro účast na kurzu, přihlášku schválí a ta poté putuje ke schválení Úřadu práce.
3.

Po schválení přihlášky Úřadem práce uvidíte ve svém účtu na Portálu MPSV potvrzení s informacemi o výši a podmínkách úhrady ze strany Úřadu práce. Jestliže jste se přihlásili na kurz dalšího vzdělávání, vzdělavatel Vám ve Vašem účtu na Portálu MPSV předá fakturu k zaplacení 18 % z celkové ceny kurzu a můžete nastoupit na kurz.

4.
Po ukončení kurzu vzdělavatel vloží k Vašemu účtu na Portálu MPSV konečnou fakturu a pokud jste kurz úspěšně ukončili, tak i osvědčení. Při splnění všech podmínek uvedených v potvrzení o úhradě Úřad práce za vás zaplatí příspěvek až do výše 50 tis. Kč v období tří let. Jestliže podmínky splněny nebudou, uhradit fakturu budete muset sami.

Vybrat si kurz

Podmínky pro přihlášení do kurzu

Nabídka kurzů je dostupná komukoliv, kdo má zájem se vzdělávat, aby zlepšil své postavení na trhu práce. Můžete pracovat, podnikat, studovat, hledat práci, nebo být na rodičovské dovolené. Stačí, když si vyberete kurz a vyplníte do přihlášky vše potřebné. Úřad práce vám na kurz zcela nebo částečně přispěje. U každého kurzu vidíte, kolik z částky hradíme my a kolik vy. Více informací najdete v Často kladených otázkách a to včetně kontaktů na naše kolegy na pobočkách, pokud si i po přečtení nebudete něčím jisti. Doporučujeme Vám také si v klidu přečíst podmínky pro přihlášení a proplacení kurzu (viz Ke stažení).

 

Často kladené otázky

 

Ke stažení

Podmínky pro poskytnutí platby za kurz (163.96 kB)

Poučení zájemce o zaměstnání (80.24 kB)

Seznámení se zařazením do projektu (120.31 kB)

 

Poslední aktualizace: 11. 5. 2023

Menu