Informace

Změna termínu zasedání akreditační komise

Vážení vzdělavatelé,

dovolujeme si vás informovat, že z provozních důvodů (vysokého počtu žádostí a personální situace) se mění termín zasedání akreditační komise pro 65. kolo. Komise, na rozdíl od původně plánového termínu zasedání 20. 9. 2018, zasedne dne 25. 10. 2018.

Děkujeme za pochopení

Důležitá organizační změna – helpdesk mimo provoz

Vážení vzdělavatelé,

k 1. 7. 2018 došlo ke změně zajištění podpory AKRIS. Celá agenda – včetně telefonického a e-mailového helpdesku byla převedena na MPSV a Fond dalšího vzdělávání na ní již neparticipuje. Z kapacitních kapacitních důvodů je helpdesk až do odvolání mimo provoz. Jakmile bude provoz obnoven, budeme vás informovat. Děkujeme za pochopení.

Obecné

Vážení vzdělavatelé, v roce 2017 jsme pro vás spustili informační systém AKRIS, novou webovou aplikaci pro podávání žádostí o akreditaci. Více informací naleznete v přiloženém souboru. Aktuální informace najdete vždy v informačním systému AKRIS nebo na těchto stránkách.

Chcete-li dostávat pravidelně aktuální informace z webových stránek MPSV, doporučujeme vám nastavit si odběr novinek MPSV zadáním e-mailové adresy do formuláře na adrese: ZDE.

Aktuality zveřejňované v informačním systému AKRIS můžete sledovat ZDE