Informace

Realizace akreditovaných kurzů v době vládních opatření z důvodu nouzového stavu v České republice

Vážení vzdělavatelé,

sdělujeme Vám, že akreditované kurzy musí být realizovány za podmínek uvedených v rozhodnutí o udělení akreditace. Kurzy nelze realizovat formou např. on-line nebo videokonference, jestliže tyto formy výuky nebyly rozhodnutím MPSV o žádosti schváleny. Akreditované kurzy budou moci být realizovány až po ukončení vládních opatření z důvodu nouzového stavu v České republice, která omezují shromažďování osob zcela, nebo nad určitý počet.

Děkujeme za pochopení

Důležitá organizační změna – helpdesk mimo provoz

Vážení vzdělavatelé,

k 1. 7. 2018 došlo ke změně zajištění podpory AKRIS. Celá agenda – včetně telefonického a e-mailového helpdesku byla převedena na MPSV a Fond dalšího vzdělávání na ní již neparticipuje. Z kapacitních kapacitních důvodů je helpdesk až do odvolání mimo provoz. Jakmile bude provoz obnoven, budeme vás informovat. Děkujeme za pochopení.

Obecné

Vážení vzdělavatelé, v roce 2017 jsme pro vás spustili informační systém AKRIS, novou webovou aplikaci pro podávání žádostí o akreditaci. Více informací naleznete v přiloženém souboru. Aktuální informace najdete vždy v informačním systému AKRIS nebo na těchto stránkách.

Chcete-li dostávat pravidelně aktuální informace z webových stránek MPSV, doporučujeme vám nastavit si odběr novinek MPSV zadáním e-mailové adresy do formuláře na adrese: ZDE.

Aktuality zveřejňované v informačním systému AKRIS můžete sledovat ZDE

Poslední aktualizace: 26. 3. 2020