Den otevřených dveří 2023

Ministerstvo práce a sociálních věcí otevře v sobotu 28. října 2023 dveře všem návštěvníkům, kteří chtějí nahlédnout pod pokličku jeho fungování. Během komentované půlhodinové prohlídky se dozvíte mnohé o historii budovy i samotného ministerstva. Můžete se těšit také na doprovodný program, jehož součástí bude možnost vyzkoušet si virtuální realitu.

První prohlídka začne v 9 hodin dopoledne, další pak budou následovat každých dvacet minut. Poslední možnost zúčastnit se prohlídky bude v 15:00 hodin.

Jednotlivé skupiny návštěvníků budou omezeny počtem 15 lidí. Pokud chcete předejít čekání, prosíme, abyste se zaregistrovali nejpozději do středy 25. října 2023 na čas, kdy chcete přijít. Stačí odeslat na emailovou adresu EXSM-MPSV-RegistrOD@mpsv.cz čas návštěvy, své jméno a počet osob, se kterým máme počítat.

Vstup bude umožněn hlavním vchodem budovy, následně bude každý návštěvník zaevidován na základě předložení platného průkazu totožnosti a podstoupí bezpečnostní kontrolu. Rodiče s malými dětmi pouze požádáme, aby zaparkovali kočárek uvnitř budovy u vrátnice.

S ohledem na omezené parkovací možnosti i kapacity v okolí budovy MPSV doporučujeme návštěvníkům cestovat MHD.

Těšíme se na Vás!