Bývalí ministři MPSV

začátek konec jméno ministra
27. 6. 2018 18. 7. 2018 Mgr. Bc. Petr Krčál
13. 12. 2017 27. 6. 2018 Ing. Jaroslava Němcová, MBA
29. 1. 2014 13. 12. 2017 Mgr. Michaela Marksová
10. 7. 2013 29. 1. 2014 Ing. František Koníček
16. 11. 2012 10. 07.2013 Ing. Ludmila Müllerová
13. 7. 2010 31. 10. 2012 Dr. Ing. Jaromír Drábek
8. 5. 2009 13. 7. 2010 JUDr. Petr Šimerka
4. 9. 2006 8. 5. 2009 RNDr. Petr Nečas
15. 7. 2002 4. 9. 2006 Ing. Zdeněk Škromach
22. 7. 1998 12. 7. 2002 PhDr. Vladimír Špidla
9. 11. 1997 22. 7. 1998 PhDr. Stanislav Volák
2. 7. 1992 8. 11. 1997 Ing. Jindřich Vodička
29. 6. 1990 2. 7. 1992 Ing. Milan Horálek, CSc.
5. 12. 1989 29. 6. 1990 Prof. MUDr. Pavel Klener, CSc.
(ministr zdravotnictví a sociálních věcí)

Poslední aktualizace: 2. 12. 2019