Kontaktní informace

Adresa:
MPSV ČR
Na Poříčním právu 1/376
128 01 Praha 2
Telefon:
+420221921111
Datová schránka:
sc9aavg
IČ:
00 55 10 23
DIČ:
Ministerstvo práce a sociálních věcí není plátcem daně z přidané hodnoty.

Bankovní spojení pro všechny v úvahu připadající platby od veřejnosti: ČNB, Praha 1
č.ú. : 19-2229001/0710

Adresa elektronické podatelny, ve smyslu § 2, odst. 3 Vyhlášky č. 259/2012 Sb., o podrobnostech výkonu spisové služby, ve znění vyhlášky č. 283/2014 Sb., je posta@mpsv.cz.

Své dotazy můžete zasílat elektronicky na adresu posta@mpsv.cz. Na tuto adresu můžete zasílat i připomínky týkající se obsahu internetových stránek.

MPSV se nezabývá vyřizováním právních dotazů redakcí novin a časopisů, advokátů, komerčních právníků, různých zprostředkovatelů a informačních firem.

Dotazy podle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím můžete zasílat elektronicky na adresu posta@mpsv.cz.

Upozornění na technické problémy s tímto serverem zasílejte prosím na adresu technického správce serveru portal@mpsv.cz. Do zprávy prosím nezapomeňte napsat celou adresu stránky, které se Vaše upozornění týká.

Pozor! Z důvodu velkého počtu dotazů na mailbox portal@mpsv.cz, není možné na všechny dotazy klientů odpovědět. V případě technických potíží jsme pro Vás připravily následující odpovědi a rady.

 

Vážený uživateli Portálů mpsv.cz a uradprace.cz,

vzhledem k velkému počtu dotazů souvisejících s novým portálovým řešením práce a sociálních věcí, není možné operativně odpovídat na jednotlivé e-maily uživatelů. Z toho důvodu jsme pro Vás doplnili na vybrané stránky výčet nejčastějších dotazů a odpovědí.

 

Evidence náhradního plnění

Nejčastější dotazy k Evidenci náhradního plnění z Vašich e-mailů jsou zodpovězeny na této stránce (zvlášť pro dodavatele a odběratele): ODPOVĚDI ZDE

Příručku uživatele pro dodavatele naleznete na tomto odkazu: PŘÍRUČKA DODAVATELE

POZOR došlo ke změně souboru csv pro importování dokladů: NOVÝ VZOR CSV 

Příručku uživatele pro odběratele naleznete na tomto odkazu: PŘÍRUČKA ODBĚRATELE

Aktuálně známé chyby a stav jejich řešení naleznete po přihlášení do aplikace Evidence náhradního plnění, pod nadpisem „Nejčastější problémy“: PŘIHLÁŠENÍ ZDE

 

Volná místa

V současné době probíhají úpravy aplikace Volná místa. Může proto dojít ke zpoždění zveřejnění nejnovějších nabídek volných míst. Problém bude odstraněn v nejbližší době.

 

Exporty volných míst xml/html

Volná místa evidovaná Úřadem práce ČR jsou publikována ve formě xml/html exportů na stránce KE STAŽENÍ společně se seznamem firem v insolvenci a přehledy Agentur práce.

 

Problémy s přihlašováním

Informace k přihlašování do nového portálu naleznete na adrese: MOŽNOSTI PŘIHLAŠOVÁNÍ

Pokud máte problém s přihlášením proveďte kontrolu cookies dle návodu: NASTAVENÍ PROHLÍŽEČE

 

Hlášení chyb a zodpovídání dotazů

V případě, že jste na Vaše dotazy nenalezli odpověď v odkazech výše nebo máte problémy s přihlášením do portálu či jiné potíže a připomínky kontaktujte prosím Call centrum Úřadu práce +420 844 844 803 nebo mailem na callcentrum@mpsv.cz, které je připraveno Vám pomoci.

Na základě Vašich připomínek provádíme operativně úpravy portálu tak, aby poskytované služby byly uživatelsky co nejpřátelštější. Omlouváme se uživatelům za případné problémy.

Poslední aktualizace: 18. 11. 2019