Vážení klienti, od pátku 7. 11. od 15:00 do neděle 9. 11. do 12:00 se z důvodu plánované odstávky nebude možné přihlásit do Klientské zóny Jenda a dalších aplikací. K problémům s přihlašováním fyzických osob do aplikací může docházet až do 18:00. Děkujeme za pochopení.
FormulářeE405 Potvrzení pro účely sčítání dob pojištění, zaměstnání nebo samostatné výdělečné činnosti nebo postupného zaměstnání v několika členských státech, o datech, ve kterých náleží výplata podle právních předpisů těchto států
E405 Potvrzení pro účely sčítání dob pojištění, zaměstnání nebo samostatné výdělečné činnosti nebo postupného zaměstnání v několika členských státech, o datech, ve kterých náleží výplata podle právních předpisů těchto států
Formuláře PDF můžete vytisknout a vyplnit perem nebo strojem, formuláře DOC a XLS můžete vyplnit na počítači a vytisknout.