Cesta k dokumentu: Domovská stránka » Ministerstvo práce a sociálních věcí » Média a veřejnost » Napsali o nás » Ostatní články - Archiv » Rok 2010 » Říjen:

Jaromír Drábek: Dnes začal II. ročník tzv. „Týdne sociálních služeb“ v ČR (Radiožurnál)

Moderátor (Jana Gulda):
Dnes začal Týden sociálních služeb. Ministerstvo práce spolu s˙Asociací poskytovatelů sociálních služeb tak chtějí všechny zájemce co nejlépe informovat o této problematice. Lidé se můžou podívat do azylových domů, denních stacionářů, domovů pro seniory nebo poraden. Ministr práce a sociálních věcí Jaromír Drábek z˙TOP 09 řekl, kolik zařízení se do akce zapojilo.

Host (Jaromír Drábek, ministr práce a sociálních věcí):
Do toho je zapojeno více než 400 poskytovatelů sociální péče, to znamená když si to přepočítáme průměrně na jeden okres, tak je to několik poskytovatelů v˙každém okrese. V˙každém místě ti poskytovatelé otevírají brány veřejnosti a veřejnost má možnost přímo na místě zjistit, na jaké úrovni jsou ty služby poskytovány, jaká je možnost přístupu k˙těm službám.

Zdroj: Radiožurnál

Autor: MPSV
Poslední aktualizace: 6.10.2010

Nastavení zobrazení:

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Ministerstva práce a sociálních věcí (http://www.mpsv.cz) dne 23.2. 2018 000 19:19.