Cesta k dokumentu: Domovská stránka » Ministerstvo práce a sociálních věcí » Média a veřejnost » Napsali o nás » Ostatní články - Archiv » Rok 2010 » Květen:

Opavská firma získala prestižní titul Bezpečný podnik (Deníky)

Místo ředitele a jednatele firmy Slezské stavby převzali osvědčení zástupkyně ředitele Kateřina Krejčí a manažer výroby David Ševčík. Ředitel slavnostnímu aktu jen přihlížel. "Myslím, že všude být nemusím, a navíc jsem chtěl upřednostnit mládí a hlavně ženu. Schválně, kolik žen tu dnes titul přebíralo?" vysvětlil Jan Urbiš svou absenci na pódiu.

Pravda je, že opavská zástupkyně byla v tomto směru jediná.

Program Bezpečný podnik organizuje právě Státní úřad inspekce práce sídlící v Opavě. "Předávání se uskutečňuje dvakrát ročně a snažíme se, aby jedno bylo vždy v Opavě. Osobně jsem rád za každou firmu, která osvědčení dostala, a o to víc mě těší, že je mezi nimi opavská stavební společnost Slezské stavby. Už proto, že stavebnictví je z našeho pohledu vždy problematická oblast," řekl Rudolf Hahn.

Projekt Bezpečný podnik začal vznikat od roku 1996 a titul dosud získalo jen 56 firem. To dokazuje, že jde o velmi výběrovou záležitost s náročnými kritérii.

Zdroj: Deníky

Autor: MPSV
Poslední aktualizace: 27.5.2010

Nastavení zobrazení:

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Ministerstva práce a sociálních věcí (http://www.mpsv.cz) dne 21.2. 2018 000 00:25.