Cesta k dokumentu: Domovská stránka » Ministerstvo práce a sociálních věcí » Zahraniční vztahy a EU » Evropská unie » Předsednictví ČR v Radě EU » Tiskové zprávy:

Květen

Obsah položky Květen:

 • (Soubor typu .pdf)Ministr Petr Šimerka v Praze zahájí zasedání evropských odborníků na inspekci práce
  ilustrační fotoSnižování pracovní úrazovosti a nemocí z povolání budou hlavním tématem setkání vrchních inspektorů práce ze zemí Evropské unie. Zasedání proběhne ve dnech 28. a 29. května 2009 v Praze.
 • 8. evropské setkání lidí se zkušeností s chudobou
  ilustrační fotoV Bruselu proběhlo 15. – 16. května 8. evropské setkání lidí se zkušeností s chudobou. České předsednictví dalo letošnímu ročníku po dohodě s partnery podtitul KDE ŽIJEME – CO POTŘEBUJEME s cílem upozornit na důležitost prostředí, v němž žijeme, a dostupnosti všech služeb, které přispívají ke kvalitě našeho života a pomáhají ji udržet.
 • (Soubor typu .pdf)Summit nabídl cestu ke snížení nezaměstnanosti
  ilustrační fotoV Praze se dnes sešli vrcholní zástupci zemí současné sociální Trojky (České republiky, Švédska a Španělska), Evropské komise a evropských sociálních partnerů, aby projednali řešení dopadů současné krize na zaměstnanost.
 • (Soubor typu .pdf)Summit k zaměstnanosti
  ilustrační fotoZítra (7. května) v Praze proběhne schůzka vrcholných představitelů sociální Trojky (ČR, Švédsko, Španělsko), Evropské komise a sociálních partnerů.

Nastavení zobrazení:

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Ministerstva práce a sociálních věcí (http://www.mpsv.cz) dne 21.2. 2018 000 00:05.