Cesta k dokumentu: Domovská stránka » Ministerstvo práce a sociálních věcí » Média a veřejnost » Noviny Práce a sociální politika » Dobrý tip:

Aktualizované vydání úspěšných publikací

Sociální zabezpečení v roce 2008

Tato brožura přináší informace z celé oblasti, kterou spravuje ČSSZ. Nechybí postupy výpočtu dávek nemocenského pojištění, důchodů nebo pojistného na sociální zabezpečení, to vše včetně konkrétních příkladů. Ti, kteří migrují za prací, v publikaci najdou část věnovanou sociálnímu zabezpečení v mezinárodním kontextu, organizace i podnikatelé zase tipy na elektronické podávání dokumentů.

Příručka OSVČ pro oblast sociálního zabezpečení v roce 2008

Druhou příručku ČSSZ vydala především pro osoby samostatně výdělečně činné. Formou otázek a odpovědí, včetně praktických příkladů, je chce provést důchodovým a nemocenským pojištěním či pojistným na sociální zabezpečení. Ambicí této publikace je stát se přehledným a srozumitelným zdrojem informací pro všechny, kteří podnikají, nebo se podnikat chystají.

Autor: MPSV
Poslední aktualizace: 7.5.2008

Nastavení zobrazení:

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Ministerstva práce a sociálních věcí (http://www.mpsv.cz) dne 24.10. 2018 000 04:58.