Cesta k dokumentu: Domovská stránka » Ministerstvo práce a sociálních věcí » Média a veřejnost » Noviny Práce a sociální politika » Dobrý tip:

ICN pomáhá neziskovkám již 15 let

Kulaté výročí oslavilo ICN 14. června prostřednictvím benefiční akce, která vynesla více než 100 000 Kč od individuálních dárců. Výtěžek z benefice, kterou pořádala správní rada ICN, bude věnován na další rozvoj a provozování vlastních internetových stránek Neziskovky.cz. Benefice se zúčastnili i americký velvyslanec Richard Graber s manželkou.

Kromě vzdělávacích a informačních služeb pro neziskové organizace se ICN dlouhodobě věnuje také propagaci práce neziskových organizací mezi širokou veřejností. Od roku 1998 ICN každoročně pořádá celostátní informační kampaň 30 dní pro neziskový sektor. ICN také poskytuje odborné konzultace a nabízí poradenství v oblasti dárcovství a sponzoringu firmám i jednotlivcům.

Hlavním informačním portálem ICN jsou od roku 2002 internetové stránky Neziskovky.cz, které obsahují nejrozsáhlejší databázi českých neziskových organizací a jimi poskytovaných služeb. ICN prostřednictvím svých internetových stránek spravuje také Burzu práce, jednu z nejobsáhlejších databází pracovních nabídek v neziskovém sektoru v České republice.

Autor: MPSV
Poslední aktualizace: 17.7.2007

Nastavení zobrazení:

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Ministerstva práce a sociálních věcí (http://www.mpsv.cz) dne 16.10. 2018 000 05:25.