Cesta k dokumentu: Domovská stránka » Sociální práce a sociální služby » Sociální práce a vzdělávání » Projekty » Systémová podpora sociální práce v obcích » Akce:

Obsah položky Workshop na téma: „Výkon činností sociální práce v rámci multidisciplinární a interdisciplinární spolupráce sociálního pracovníka obecního úřadu““ (Hradec Králové, 7. 2. 2019):

Workshop na téma: „Výkon činností sociální práce v rámci multidisciplinární a interdisciplinární spolupráce sociálního pracovníka obecního úřadu““ (Hradec Králové, 7. 2. 2019)

Aktualizace:
Zbývají poslední volná místa na workshopu. Přihlašování je možné až do naplnění kapacity workshopu a bez omezení počtu zástupců za organizaci.

Dovolujeme si Vás pozvat na workshop na téma „Výkon činností sociální práce v rámci multidisciplinární a interdisciplinární spolupráce sociálního pracovníka obecního úřadu“, který se uskuteční 7. 2. 2019 v Hradci Králové. Bližší informace naleznete v programu a pozvánce, kde je uveden odkaz na přihlašovací formulář. Přihlášky přijímáme do 28. 1. 2019, nebo do naplnění kapacity.

Autor: MPSV
Poslední aktualizace: 29.1.2019

Nastavení zobrazení:

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Ministerstva práce a sociálních věcí (http://www.mpsv.cz) dne 25.8. 2019 000 08:53.