Cesta k dokumentu: Domovská stránka » Ministerstvo práce a sociálních věcí » Senioři a politika stárnutí » Dotace » Dotační program podpora veřejně účelných aktivit seniorských a proseniorských organizací s celostátní působností:

Obsah položky Dotační řízení pro rok 2018:

Dotační řízení pro rok 2018

Vyhlášení dotačního řízení „Podpora veřejně účelných aktivit seniorských a proseniorských organizací s celostátní působností“ pro rok 2018

Odbor rodinné politiky a politiky stárnutí Ministerstva práce a sociálních věcí ČR vyhlašuje dotační program „Podpora veřejně účelných aktivit seniorských a proseniorských organizací s celostátní působností“ pro rok 2018. Metodiku Ministerstva práce a sociálních věcí pro použití finančních prostředků dotačního programu „Podpora veřejně účelných aktivit seniorských a proseniorských organizací s celostátní působností“ pro rok 2018 (dále jen „Metodika“) naleznete v levé části této stránky.

Předkládání projektů bude probíhat nově prostřednictvím webové aplikace OKslužby - senior (https://isocrod.mpsv.cz/rodvvaclient/ioksenior.html). Aplikace bube zpřístupněna od 7. prosince 2017, přičemž žadatelé o dotaci budou moci předkládat své projekty v rámci této aplikace do 21. ledna 2018 včetně.

Žadatelé mohou žádost zpracovávat až po získání přístupu do aplikace, postup pro získání přístupu je popsán ZDE

Žadatele bychom rádi upozornili na nutnost dodržení platné Metodiky a postupů.

Oddělení Metodické podpory bude žadatelům plně k dispozici pro telefonické konzultace, osobní konzultace po předchozí domluvě a rovněž emailové konzultace na novém hromadném emailu pro dané dotační řízení – vua@mpsv.cz.

Kontakty na pracovníky:
Mgr. Kristýna Bálková (kristyna.balkova@mpsv.cz)
Ing. Lucie Vimpelová (lucie.vimpelova@mpsv.cz)
Ing. Michal Špaček (michal.spacek@mpsv.cz)

Autor: MPSV
Poslední aktualizace: 7.12.2017

Nastavení zobrazení:

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Ministerstva práce a sociálních věcí (http://www.mpsv.cz) dne 17.12. 2017 000 03:30.