Cesta k dokumentu: Domovská stránka » Ministerstvo práce a sociálních věcí » Média a veřejnost » Napsali o nás » Ostatní články:

MPSV otevře Kontaktní centrum. Poradí, jak řešit problémy s bydlením

V rámci projektu "Podpora sociálního bydlení" spolupracuje MPSV se šestnácti obcemi a poskytuje jim podporu v oblasti sociálního bydlení a sociální práce. Tyto služby prostřednictvím kontaktního centra nyní rozšiřujeme v rámci celé ČR. Pokud přijdete požádat o podporu a radu, pracovníci vás informují, na koho se máte obrátit při problémech s bydlením a jaké varianty nabízí stát a obce. K dispozici budou i metodické podklady a výsledky analýz v oblasti sociální politiky a sociálního bydlení. Kontaktní centrum můžete kontaktovat na e-mailové adrese socialni.bydleni@mpsv.cz nebo telefonicky na čísle +420 778 455 761, a to v rámci konzultačních hodin, které jsou vždy v pondělí od 12 do 16 hodin, ve středu a v pátek od 9 do 13 hodin. Pokud byste měli zájem o individuální konzultace, je potřeba si schůzku domluvit předem. Kontaktní centrum se nachází v Praze na adrese Na Maninách 876/7 v Holešovicích. Dohodnout se ale můžete i na setkání mimo pražskou kancelář.

Zdroj: Mesec.cz

Autor: tiskové oddělení
Poslední aktualizace: 3.10.2017

Nastavení zobrazení:

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Ministerstva práce a sociálních věcí (http://www.mpsv.cz) dne 20.6. 2019 000 05:38.