Cesta k dokumentu: Domovská stránka » Ministerstvo práce a sociálních věcí » Média a veřejnost » Napsali o nás » Ostatní články - Archiv:

Poskytovatelé sociálních služeb diskutovali o změnách (olomouckenovinky.cz)

Setkání proběhlo v úterý 27. září 2016 ve velkém zasedacím sálu v budově Magistrátu města Olomouce v Hynaisově ulici.

"Ráda bych poděkovala všem poskytovatelům sociálních služeb za čtyřletou spolupráci. Společně jsme prodělali změny v podobě přechodu financování z ministerstva práce a sociálních věcí na regiony. Olomoucký kraj se s tímto musel popasovat a já jsem přesvědčená, že se mu to povedlo," řekla Yvona Kubjátová, náměstkyně hejtmana Olomouckého kraje.

Pracovního setkání se zúčastnilo na sto třicet poskytovatelů sociálních služeb v regionu, zástupci Olomouckého kraje a nechyběli ani Zuzana Jentschke Stöcklová a Jan Vrbický z ministerstva práce a sociálních věcí či Václav Krása – předseda Národní rady osob se zdravotním postižením.

V rámci programu byl představen Krajský informační systém sociálních služeb, zazněly informace o tvorbě Střednědobého plánu rozvoje sociálních služeb v Olomouckém kraji pro roky 2018 – 2020 a novinky z Národní rady osob se zdravotním postižením. Pracovní setkání završily informace o legislativních změnách v oblasti sociálních služeb.

Zdroj: olomouckenovinky.cz

Autor: MPSV
Poslední aktualizace: 4.10.2016

Nastavení zobrazení:

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Ministerstva práce a sociálních věcí (http://www.mpsv.cz) dne 22.8. 2019 000 06:35.