Cesta k dokumentu: Domovská stránka » Ministerstvo práce a sociálních věcí » Média a veřejnost » Napsali o nás » Ministryně v médiích » Rok 2016 » Září:

Ministryně Marksová v Krupce: "Pokusíme se o vyšší důchody" (Litoměřický deník)

Ministryně Marksová navštívila Krupku a jeden z místních Domů s pečovatelskou službou, aby na toto palčivé téma diskutovala přímo s těmi, kterých se výše důchodů týká nejvíce. "Důstojný život českých seniorů je naší prioritou a zvýšení důchodů je jednou z cest, jak spokojené stáří zajistit", řekla během setkání se seniory Michaela Marksová. Ještě před tím si však v doprovodu starosty Krupky Matouše a dalších členů vedení města prohlédla celý dům, ve kterém krupští senioři bydlí. "Tento Dům s pečovatelskou službou je ve vlastnictví Krupky a my se snažíme, aby naši senioři byli spokojení a měli zabezpečeny všechny služby, které potřebují. Péče o seniory a další sociální služby patří mezi hlavní priority našeho města", zmínil během návštěvy starosta Krupky Zdeněk Matouš. Co je však nejdůležitější, že kvalitu poskytovaných služeb v krupských Domech s pečovatelskou službou si pochvalují sami senioři.

Zdroj: Litoměřický deník

Autor: MPSV
Poslední aktualizace: 23.9.2016

Nastavení zobrazení:

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Ministerstva práce a sociálních věcí (http://www.mpsv.cz) dne 16.10. 2018 000 05:15.