Cesta k dokumentu: Domovská stránka » Ministerstvo práce a sociálních věcí » Média a veřejnost » Napsali o nás » Ostatní články - Archiv:

Předseda vlády Bohuslav Sobotka a ministryně Marksová dnes navštíví závod Knauf Insulation (Teplický deník)

Svoji cestu zahájí premiér Sobotka v Jirkově, kde bude s vedením města mluvit o kompenzacích horníkům v důsledku útlumu těžby uhlí, demolici vybydlených budov či modernizaci stanice Sboru dobrovolných hasičů.

V Krupce předseda vlády navštíví závod na výrobu minerální skelné vaty Knauf Insulation. Závod v tomto roce oslavil 10 let úspěšného provozu výrobní linky a prošel plánovanou generální opravou v celkové hodnotě 300 mil. Kč. Nová sklářská pec byla slavnostně zažehnuta po šestitýdenní odstávce a výrobní závod v Krupce se 21. června navrátil do plného provozu.

S představiteli města Krupka následně projedná přeshraniční spolupráci s Německem.

Tématy jednání se zástupci městské části Ústí nad Labem-Neštěmice bude aktuální problematika sociálně vyloučených lokalit a sociálního bydlení a situace na úřadech práce.

Následně se premiér setká se zástupci odborových svazů v autobusové dopravě a se zástupci železničních odborů.

Zdroj: Teplický deník

Autor: tiskové oddělení
Poslední aktualizace: 12.7.2016

Nastavení zobrazení:

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Ministerstva práce a sociálních věcí (http://www.mpsv.cz) dne 22.8. 2019 000 01:45.