Cesta k dokumentu: Domovská stránka » Ochrana práv dětí » Rodina » Rovnost žen a mužů:

Aktuality

Konference „Férové platy, férové penze“

Dne 23. března 2016 zástupkyně Odboru rodinné politiky a politiky stárnutí aktivně vystoupily na konferenci „Férové platy, férové penze“, kterou pořádal neziskový sektor. Konference je součástí projektu upozorňující na téma rozdílu v odměňování mezi ženami a muži a na následky v podobě odlišných penzí.

MPSV zahájilo projekt „22 % K ROVNOSTI“

MPSV zahájilo u příležitosti Mezinárodního dne žen 8. března 2016 nový projekt s názvem „22 % K ROVNOSTI“. Pětiletý projekt financovaný z Evropského sociálního fondu s alokací 76 milionů Kč si klade za cíl eliminovat příčiny nerovností v odměňování žen a mužů a zapojuje zásadní aktéry, jako jsou zaměstnavatelské organizace, Státní úřad inspekce práce, Kancelář veřejné ochránkyně práv a Úřady práce včetně občanů a občanek ČR.
Více k tiskové konferenci pořádané u příležitosti MDŽ naleznete zde: http://www.mpsv.cz/cs/24473 Další informace k projektu získáte v záložce Rovnost žen a mužů v odměňování: Tu:

Autor: MPSV
Poslední aktualizace: 5.4.2016

Nastavení zobrazení:

Sociálně-právní ochrana dětí
Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Ministerstva práce a sociálních věcí (http://www.mpsv.cz) dne 20.10. 2017 000 05:23.