Cesta k dokumentu: Domovská stránka » Ministerstvo práce a sociálních věcí » Média a veřejnost » Novinky:

Petr Hejduk bude jmenován novým náměstkem sekce pro řízení úřadu

„Chci se soustředit na zjednodušení a zefektivnění procesů jak v oblasti centralizovaného projektového řízení, tak zejména v oblasti správy majetku a efektivního hospodaření s tímto majetkem v rámci celého resortu,“ představil své priority Petr Hejduk.

„Mám dlouholeté zkušenosti s problematikou provozního řízení, správy majetku a projektového řízení, a to jak na pozici provozního ředitele, tak na pozicích souvisejících s řízením velkých projektů na národní i mezinárodní úrovni,“ doplnil nový náměstek.

Do výběrového řízení, které bylo státním tajemníkem na MPSV vyhlášeno 18. prosince loňského roku, se přihlásili tři žadatelé. Čtyřčlenná výběrová komise vybrala a doporučila jmenovat jako nového náměstka Petra Hejduka. Výběrové řízení probíhalo podle ustanovení uvedených v § 186 odst. 4 zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě a bylo vyhlášeno na obsazení služebních míst vedoucích služebních úřadů.


Petr Habáň
tiskový mluvčí

Autor: tiskové oddělení
Poslední aktualizace: 8.3.2016

Nastavení zobrazení:

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Ministerstva práce a sociálních věcí (http://www.mpsv.cz) dne 18.8. 2019 000 20:55.