Cesta k dokumentu: Domovská stránka » Ministerstvo práce a sociálních věcí » Média a veřejnost » Napsali o nás » Ostatní články - Archiv:

MPSV podpoří projekty na pomoc těm nejchudším (Mesec.cz)

„Cílíme na ty, kteří pomoc nejvíce potřebují, kteří žijí v opravdové chudobě. Ať už se jedná o seniory, kteří žijí sami, anebo maminky s dětmi v azylových domech,“ vysvětlila ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová.

Mesec.cz, 16. 2. 2016

Předmětem plnění jsou právě dodávky základních potravin a základní materiální pomoci formou potravinových a hygienických balíčků pro partnerské organizace projektu. Těmi jsou: Charita ČR, Naděje, Diakonie SKP ČCE a Slezská diakonie.

Bližší informace k zakázce najdete ve Věstníku veřejných zakázek.

Projekt je financován z Operačního programu potravinové a materiální pomoci (OP PMP) v rámci Fondu evropské pomoci nejchudším osobám (FEAD). Cílem projektu je zlepšení životních podmínek příjemců pomoci, ale i jejich směrování k dlouhodobějšímu řešení své situace pomocí poradenství, sociálních služeb apod.

Zdroj: Mesec.cz
http://www.mesec.cz/

Autor: tiskové oddělení
Poslední aktualizace: 17.2.2016

Nastavení zobrazení:

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Ministerstva práce a sociálních věcí (http://www.mpsv.cz) dne 22.8. 2019 000 01:34.