Cesta k dokumentu: Domovská stránka » Ministerstvo práce a sociálních věcí » Média a veřejnost » Videoarchiv MPSV » Videozáznamy tiskových konferencí MPSV:

Tiskové konference MPSV pořádané v roce 2005

Obsah položky Tiskové konference MPSV pořádané v roce 2005:

 • Tisková konference při příležitosti oslav 15 let existence ÚP
  video Tisková konference za účasti místopředsedy vlády a ministra práce a sociálních věcí Zdeňka Škromacha proběhla v úterý 6. 12. 2005 v Brně v hotelu Avanti.
 • Tisková konference k příležitosti konání Národního tripartitního semináře o důchodové reformě v ČR
  video Ve dnech 5. - 6. 12. 2005 proběhl Národní tripartitní seminář o důchodové reformě v ČR, který uspořádalo Ministerstvo práce a sociálníc věcí ve spolupráci s Mezinárodní organizací práce (MOP). Při této příležitosti proběhla tisková konference které se zúčastnil místopředseda vlády a ministr práce a sociálních věcí Zdeněk Škromach, regionální ředitel MOP pro Evropu a střední Asii Friedrich Buttler a náměstek ministra práce a sociálních věcí pro oblast sociálního pojištění a příjmové politiky Jiří Hofman.
 • Národního program přípravy na stárnutí
  video Tisková konference na téma "Národního programu přípravy na stárnutí" za účasti náměstka ministra pro oblast sociální politiky, sociálních služeb a rodinné politiky Mariána Hošeka, náměstka ministra pro oblast sociálního pojištění a příjmové politiky Jiřího Hofmana a ústředního ředitele České správy sociálního zabezpečení Jiří Hoidekra.
 • Jednání o důchodové reformě
  video Předseda vlády České republiky Jiří Paroubek se setkal dne 12.10.2005 v budově Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR s předsedy parlamentních politických stran a ministrem práce a sociálních věcí Zdeňkem Škromachem. Obsahem jednání premiéra, předsedů parlamentních politických stran a ministra práce a sociálních věcí byla příprava a realizace důchodové reformy.

  Následoval tiskový briefing, ze kterého přinášíme záznam.
 • Koncepce rodinné politiky
  videoTisková konference za účasti místopředsedy vlády a ministra práce a sociálních věcí Zdeňka Škromacha z úterý 27. září 2005 na téma koncepce rodinné politiky.
 • Návrh zákona o sociálních službách
  video Tisková konference proběhla dne 8.9.2005 v Klubu MPSV za účasti místopředsedy vlády a ministra práce a sociálních věcí Zdeňka Škromacha a předsedy Národní rady zdravotně postižených ČR Václava Krásy.

Nastavení zobrazení:

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Ministerstva práce a sociálních věcí (http://www.mpsv.cz) dne 16.10. 2018 000 11:34.