Cesta k dokumentu: Domovská stránka » Ministerstvo práce a sociálních věcí » Média a veřejnost » Napsali o nás » Ostatní články - Archiv » Rok 2015 » Září:

Město pořádá další konferenci o rodinné politice (Radniční listy)

Program konference je tvořen dopoledním blokem, v němž vystoupí zástupci samosprávy a Ministerstva práce a sociálních věcí, a odpoledním blokem, v němž se představí olomoucká mateřská centra. Finální částí programu jsou tři paralelně probíhající workshopy, zaměřené na témata volnočasové aktivity v Olomouci, komunikace v rodině a alternativní vzdělávání. Konference se koná 22. října ve velkém zasedacím sále Magistrátu města Olomouce, Hynaisova 10. Program začíná v 10 hodin a potrvá až do 18 hodin. Po celou dobu konání konference včetně odpoledních workshopů je v místě zajištěno hlídání dětí. Na konferenci je nutné se z kapacitních důvodů přihlásit, přihlášku a bližší informace o konferenci naleznete na adrese prorodinu.olomouc.eu.

Dny pro rodiny se konají ve dnech 19. až 25. října. Pro účastníky je zajištěna pestrá nabídka přednášek, zaměřených na sladění práce, rodiny a osobního života, výchovy dětí a rodičovství. Bližší informace rovněž na webu pro rodinu.

Zdroj: Radniční listy

Autor: tiskové oddělení
Poslední aktualizace: 29.9.2015

Nastavení zobrazení:

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Ministerstva práce a sociálních věcí (http://www.mpsv.cz) dne 21.2. 2018 000 03:50.