Cesta k dokumentu: Domovská stránka » Ministerstvo práce a sociálních věcí » Média a veřejnost » Napsali o nás » Ostatní články - Archiv » Rok 2015 » Srpen:

Burza práce bude nakonec v Příbrami na Úřadu práce (Benešovský deník)

V minulém týdnu avizovala okresní komora pořádání burzy práce v jiném termínu a v jiných prostorách. Po zvážení všech možností ale změnila místo konání z Dobříše do zasedacích sálů a přilehlých prostor Úřadu práce v Příbrami.

Akce se koná 17. září od 10 hodin a Úřadem práce ČR jsou pozváni žadatelé o práci registrovaní v okresech Praha­západ, Beroun, Příbram, Benešov.

"Dále jsou osloveni zájemci o práci ve zmíněných regionech a absolventi středních a vysokých škol v regionu. Důraz bude dán propagaci celé akce v síti Krajské hospodářské komory Střední Čechy, Svazu průmyslu a dopravy, Úřadu práce ČR, Městských úřadů, v místním tisku a podobně. Prezentovat se na akci budou také střední školy z regionu, pozvány k návštěvě akce budou i základní školy," upřesnila ředitelka Okresní hospodářské komory Příbram Irena Karpíšková.

Práci nabídnou firmy v oborech strojírenství, gastronomie, sociální služby, logistika, autodoprava, administrativa a další.

Součástí burzy práce bude poradenství od Úřadu práce České republiky, který pomůže s přípravou životopisu, případně vás informuje o možnostech získání rekvalifikačního kurzu. Současně se na akci představí některé střední školy z regionu, které mají zájem oslovit potencionální uchazeče, popřípadě nabídnout vzdělávací kurzy. Komora doporučuje zájemcům o práci, aby si vzali občanský průkaz a také životopis, případně doklady o dosaženém vzdělání.

Zdroj: Benešovský deník

Autor: tiskové oddělení
Poslední aktualizace: 12.8.2015

Nastavení zobrazení:

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Ministerstva práce a sociálních věcí (http://www.mpsv.cz) dne 20.2. 2018 000 00:32.