Cesta k dokumentu: Domovská stránka » Ministerstvo práce a sociálních věcí » Média a veřejnost » Napsali o nás » Ostatní články - Archiv » Rok 2015 » Červen:

Projekty pomohly najít práci maminkám i mladým lidem (Nymburský deník)

Umožnily účastníkům z řad jednak absolventů škol, jednak maminek i otců vracejících se na trh práce po mateřské a rodičovské dovolené získat novou motivaci pro svoje uplatnění, zvýšení kvalifikace pomocí rekvalifikačních kurzů i získat nové zaměstnání pro každého třetího účastníka, který do projektu nastoupil. Počáteční obavy z neznámého osoby v evidenci ÚP ČR rychle překonaly a již při prvních motivačních aktivitách vládla dobrá nálada.

Vzkazem a doporučením od účastníků těchto přínosných projektů je pro všechny, kteří se nacházejí v obdobné životní situaci, aby využili tuto možnost, vyzkoušeli nabídku úřadu práce a přijali pomocnou ruku těch, kteří mají zkušenosti. Klientům právě ukončených projektů se to vyplatilo. Realizátoři jsou rádi, že mohli na krajské konferenci projektů, která proběhla dne 28. května 2015, poděkovat všem účastníkům za účast v projektu, za jejich odvahu učit se a získat tak nové, potřebné znalosti.

Zdroj: Nymburský deník

Autor: tiskové oddělení
Poslední aktualizace: 23.6.2015

Nastavení zobrazení:

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Ministerstva práce a sociálních věcí (http://www.mpsv.cz) dne 19.2. 2018 000 07:20.