Cesta k dokumentu: Domovská stránka » Ministerstvo práce a sociálních věcí » Média a veřejnost » Napsali o nás » Ostatní články - Archiv » Rok 2015 » Květen:

Třebíč je přátelská rodině (Žďárský deník)

"Třebíč uspěla už v roce 2010, kdy za 3. místo získala dotaci 350.000 korun. Ty byly použity na prorodinné aktivity, například na zřízení Family Pointu na městském úřadě," objasňuje historii soutěže radní Marie Černá.

Od roku 2013 byly změněny podmínky a v každé z pěti kategorií je vyhlašován pouze vítěz. Po třech letech přihlašování do soutěže tedy Třebíč ve své kategorii uspěla nejlépe a odměnou je jí dotace ve výši 1,5 milionu korun na realizaci prorodinných aktivit ve městě.

"Nyní se musíme zamyslet, jak co nejlépe získané peníze využít. Za tímto účelem byla vytvořena pracovní skupina složená ze zástupců města a místních neziskových organizací, které se podílejí na realizaci prorodinných aktivit," dodal koordinátor městské prorodinné politiky Miroslav Cejpek.

Zdroj: Žďárský deník

Autor: tiskové oddělení
Poslední aktualizace: 27.5.2015

Nastavení zobrazení:

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Ministerstva práce a sociálních věcí (http://www.mpsv.cz) dne 22.2. 2018 000 02:13.