Cesta k dokumentu: Domovská stránka » Ministerstvo práce a sociálních věcí » Média a veřejnost » Napsali o nás » Ostatní články - Archiv » Rok 2015 » Duben:

Generační tandem pomáhá absolventům (Radniční listy)

Smyslem navazujícího projektu Vzdělávejte se pro růst v Olomouckém kraji II! je podpořit a zvýšit kvalifikaci a znalosti zaměstnanců v požadovaných dovednostech, čímž dochází ke zvýšení konkurenceschopnosti jednotlivých zaměstnavatelů, ale i k většímu uplatnění vzdělávaných zaměstnanců na trhu práce. Projekt je od podzimu 2014 uzavřen pro příjem nových žádostí a v současnosti probíhají schválené vzdělávací aktivity, dosud bylo podpořeno 2530 osob. Největší zájem je o zvýšení kvalifikace získáním svářečských a řidičských průkazů, případně v dalších technických oblastech. Samostatnou skupinou jsou měkké dovednosti a odborná jazyková výuka, které tvoří asi pětinu aktivit.

Veškeré informace ohledně projektů financovaných z ESF jsou dostupné na webových stránkách Úřadu práce ČR - portal. mpsv.cz/upcr/kp/olk/projekty_esf.

Zdroj: Radniční listy

Autor: tiskové oddělení
Poslední aktualizace: 23.4.2015

Nastavení zobrazení:

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Ministerstva práce a sociálních věcí (http://www.mpsv.cz) dne 21.2. 2018 000 20:26.