Cesta k dokumentu: Domovská stránka » Ministerstvo práce a sociálních věcí » Média a veřejnost » Napsali o nás:

Ministryně v médiích

Obsah položky Ministryně v médiích:

 • (Soubor typu .pdf)Maláčová: Češi musí pocítit, že ekonomika šlape. Peníze na platy budou, když se politici dohodnou
  ilustrační fotoNová ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD) chce přidat důchodcům i státním zaměstnancům. Změnit by se podle ní měl i způsob financování dlouhodobé péče, kterou stárnoucí česká populace bude potřebovat čím dál víc. Kromě toho by se z eurofondů mělo na národní úroveň přesunout financování dětských skupin. Těch je v Česku momentálně osm stovek.

  Aktuálně.cz 31. 7. 2018
 • (Soubor typu .pdf)Hamáček chce zvýšení platů pro policisty, hasiče i učitele, Maláčová zase vyšší rodičovský příspěvek
  ilustrační foto Praha - Pro policisty a hasiče bude ministr vnitra a předseda ČSSD Jan Hamáček při jednáních o platech na příští rok žádat navýšení tarifů o čtyři procenta a rizikového příplatku o šest procent. Celkem jde o 1,45 miliardy, řekl novinářům po jednání úzkého vedení sociálních demokratů.

  31. 7. 2018
 • (Soubor typu .pdf)Vize nové ministryně Maláčové: Zálohované výživné i vyšší platy a penze žen
  ilustrační fotoNovou ministryní práce a sociálních věcí se stala Jana Maláčová (ČSSD). Vystudovala elitní univerzity, má letité zkušenosti ze státní správy, deset let je členkou sociální demokracie. V rámci strany se stejně jako exministryně Michaela Marksová a Kateřina Valachová (obě ČSSD) angažuje v Oranžovém klubu, který v rámci partaje prosazuje „spravedlivé zastoupení žen ve veřejném životě“. Politička hájí například růst platů, a tudíž i penzí žen, v minulosti se zasalovala i za právo na oplodnění bez partnera.

  31. 7. 2018

Archiv starších článků a rozhovorů:

Nastavení zobrazení:

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Ministerstva práce a sociálních věcí (http://www.mpsv.cz) dne 22.8. 2018 000 07:52.