Cesta k dokumentu: Domovská stránka » Ministerstvo práce a sociálních věcí » Média a veřejnost » Napsali o nás » Ostatní články - Archiv » Rok 2015 » Únor:

Úřad práce finančně podpoří odborné vzdělávání (karlovarskenovinky.cz)

Projekt je zaměřen nejenom na podporu prohlubování a zvyšování odborných znalostí a dovedností zaměstnanců, ale také osob samostatně výdělečně činných. Karlovatskenovinky.cz o projektu informovala Veronika Dankanicsová z karlovarského Úřadu práce.

Seminář se uskuteční dne 12. března v budově Úřadu práce v Karlových Varech. Na semináři budou účastníci informováni o podstatných změnách projektu, ze kterého je možné finančně podpořit nejenom vzdělávací aktivity zaměstnanců a osob samostatně výdělečně činných, ale také mzdové náklady za dobu účasti zaměstnanců na vzdělávací aktivitě.

Na Karlovarsku opět roste počet nezaměstnaných

V rámci semináře vystoupí také zaměstnavatelé, kteří již využili možnosti zapojit se do projektu, možnosti vzdělávat své zaměstnance a kteří by chtěli ostatní informovat o celém průběhu realizace projektu v jejich provozu z pohledu praxe.

Zdroj: karlovarskenovinky.cz

Autor: tiskové oddělení
Poslední aktualizace: 3.3.2015

Nastavení zobrazení:

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Ministerstva práce a sociálních věcí (http://www.mpsv.cz) dne 18.2. 2018 000 02:12.