Cesta k dokumentu: Domovská stránka » Ministerstvo práce a sociálních věcí » Média a veřejnost » Napsali o nás » Ostatní články - Archiv » Rok 2014 » Říjen:

Sháníte práci? Zajděte na veletrh, můžete zde získat místo (mesec.cz)

„Během přednášek a workshopů se lidé například dozvědí, jak se připravit na přijímací pohovor, co obnáší práce v zahraničí, které profese jsou nejžádanější, kde získají potřebné doklady, jak se dostat na pohovor a uspět nebo jak budovat svou osobní značku. Budou si také moci otestovat znalost cizího jazyka či počítačové schopnosti,“ uvedl Miroslav Chytil, manažer EURES ČR s tím, že mohou návštěvníci přímo na veletrhu, v neformální atmosféře, absolvovat eventuální přijímací pohovor.

Své zástupce bude mít na akci i Česká správa sociálního zabezpečení, kde se zájemci budou moci ptát na věci související se sociálním pojištěním. Dozvědí se také, jaké doby se započítávají do doby důchodového pojištění a kdy mohou čerpat dávky nemocenského pojištění. Vstup na veletrh i odborný program je zdarma.

Zdroj: mesec.cz

Autor: tiskové oddělení
Poslední aktualizace: 16.10.2014

Nastavení zobrazení:

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Ministerstva práce a sociálních věcí (http://www.mpsv.cz) dne 20.2. 2018 000 12:38.