Cesta k dokumentu: Domovská stránka » Ministerstvo práce a sociálních věcí » Média a veřejnost » Napsali o nás » Ostatní články - Archiv » Rok 2014 » Září:

Ministryně práce vidí ekocentrum ve Vlašimi jako významného zaměstnavatele (Benešovský deník)

Ta za jeho doprovodu zavítala mimo jiného i do Podblanického ekocentra ve Vlašimi, kde si prohlédla paraZOO, expozici záchranné stanice pro živočichy, a blíže se seznámila s činností a provozem této neziskové organizace.

„Nejvíce zaujala paní ministryni paraZOO,“ uvedl Václav Zemek, který se coby jeho člen aktivně podílí na činnostech Podblanického ekocentra.

Michaela Marksová se rovněž zajímala o výukovou činnost a komunitní a volnočasové aktivity, které se v ekocentru konají, o systém financování a o ekocentrum jako významného zaměstnavatele.

„Hovořili jsme například o jeho spolupráci s pracovními úřady a o praxích studentů, kteří zde získávají cenné zkušenosti a kontakty, což jim pomáhá se v budoucnu uplatnit na trhu práce a najít si zaměstnání,“ dodal poslanec Václav Zemek.

Zdroj: Benešovský deník

Autor: tiskové oddělení
Poslední aktualizace: 26.9.2014

Nastavení zobrazení:

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Ministerstva práce a sociálních věcí (http://www.mpsv.cz) dne 22.2. 2018 000 23:56.