Cesta k dokumentu: Domovská stránka » Ministerstvo práce a sociálních věcí » Média a veřejnost » Napsali o nás » Ostatní články - Archiv » Rok 2014 » Červen:

Trutnov navštívila ministryně práce a sociálních věcí (Krkonošský deník)

Ministryně návštěvu zahájila setkáním se zástupci Odborového svazu KOVO z několika tamních závodů. Hlavním tématem debaty byla problematika nelegálního zaměstnávání a úroveň pracovních podmínek.

Boj s chudobou a sociálním vyloučením byl hlavním bodem jednání se zástupci samosprávy regionu a senátorem Pavlem Trpákem.

Michaela Marksová navštívila také Klub vozíčkářů Trutnov – Bukovinka. S klienty diskutovala o problémech lidí s handicapem i možnostech konkrétní podpory a přislíbila pomoc formou aktivní komunikace mezi klienty klubu a ministerstvem práce a sociálních věcí.

„Podobná setkání jsou prospěšná pro všechny zúčastněné a je potřeba v nich pokračovat. S paní ministryní jsme se proto domluvili na další návštěvě regionu,“ uvedl předseda klubu zastupitelů Špaček.

Zdroj: Krkonošský deník

Autor: tiskové oddělení
Poslední aktualizace: 30.6.2014

Nastavení zobrazení:

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Ministerstva práce a sociálních věcí (http://www.mpsv.cz) dne 19.2. 2018 000 15:00.