Cesta k dokumentu: Domovská stránka » Sociální práce a sociální služby » Sociální práce a vzdělávání » Akreditace:

Informace

Důležitá organizační změna - změna kontaktního mailu

Vážení vzdělavatelé,

od 1. 7. 2018 dochází ke změně zajištění podpory IS AKRIS. Celá agenda – včetně telefonického a e-mailového helpdesku bude realizována na MPSV. Fond dalšího vzdělávání již na této agendě nebude participovat.

Telefonní kontakt helpdesku zůstává stejný, a to 770 120 485, e-mailová adresa bude nová help.akris@mpsv.cz. Na uvedené kontakty se nadále můžete obracet se svými dotazy, a to každý den od 9:00 do 14:30.

Zároveň si vás dovolujeme upozornit, že z kapacitních důvodů a v souvislosti s převodem nebude helpdesk v provozu týdnu od 2. do 8. 7. 2018. Děkujeme za pochopení.

Vážení vzdělavatelé, v roce 2017 jsme pro vás spustili informační systém AKRIS, novou webovou aplikaci pro podávání žádostí o akreditaci. Více informací naleznete v přiloženém souboru. Aktuální informace najdete vždy v informačním systému AKRIS nebo na těchto stránkách.

Chcete-li dostávat pravidelně aktuální informace z webových stránek MPSV, doporučujeme vám nastavit si odběr novinek MPSV zadáním e-mailové adresy do formuláře na adrese: ZDE.

Aktuality zveřejňované v informačním systému AKRIS můžete sledovat ZDE

PODÁVÁNÍ ŽÁDOSTÍ O AKREDITACI VZDĚLÁVACÍHO PROGRAMU

Nejbližší kolo podávání žádostí o akreditaci vzdělávacího programu prostřednictvím informačního systému AKRIS ZDE.

Připomínáme, že systém je optimalizován pro prohlížeč MS Internet Explorer a vyšší (podporující HTML5 a CSS3). Veškeré podrobnosti, aktualizovaný Průvodce podáváním žádosti a návod na používání IS AKRIS najdete na adrese http://akris.mpsv.cz/

Autor: Odbor 22
Poslední aktualizace: 25.6.2018

Nastavení zobrazení:

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Ministerstva práce a sociálních věcí (http://www.mpsv.cz) dne 22.7. 2018 000 20:13.