Cesta k dokumentu: Domovská stránka » Ministerstvo práce a sociálních věcí » Média a veřejnost » Noviny Práce a sociální politika » Dobrý tip:

Přijeďte do Prahy na Youth on Move – Mládež v pohybu!

Na organizaci dvoudenního informačního veletrhu se budou stejnou měrou podílet zástupci Evropské komise v ČR a Evropského parlamentu, Úřadu vlády a dalších organizací. Návštěvníci se mohou těšit na bohatý program. Dozvědí se podrobnosti o možnostech studia a práce v zahraničí, ale i o životních podmínkách a cestování v rámci Evropské unie.

Vše bude probíhat formou prezentací, diskuzí, workshopů i kvízů. Součástí informačního veletrhu bude i kulturní program, v jehož rámci vystoupí na jevišti známé i méně známé hudební skupiny a další umělecké soubory.

Na festivalovém dění se bude podílet i celoevropská síť EURES (Evropské služby zaměstnanosti), kterou budou reprezentovat dvě poradkyně. Ve stánku EURES poskytnou návštěvníkům informace týkající se služeb sítě EURES a možností práce v zahraničí, aby jim pomohly lépe se zorientovat a uplatnit na trhu práce v zemích EU/EHP a Švýcarska.

Zdroj: EURES

Autor: MPSV
Poslední aktualizace: 16.4.2014

Nastavení zobrazení:

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Ministerstva práce a sociálních věcí (http://www.mpsv.cz) dne 12.12. 2018 000 12:29.