Cesta k dokumentu: Domovská stránka » Ministerstvo práce a sociálních věcí » Média a veřejnost » Novinky:

MPSV: Prohlášení ministra Koníčka k nepravdivým informacím v médiích

V souvislosti s informacemi, které se v poslední době objevily v médiích, musím konstatovat, že veřejnosti jsou neustále podsouvány nepravdivé informace ohledně mé osoby a mého dřívějšího působení ve firmě BDO ve spojitosti se současnými IT zakázkami na ministerstvu zemědělství.

Já jsem jakoukoliv činnost ukončil ve firmě BDO IT v březnu 2004, tedy zhruba před devíti lety, takže považuji tato veškerá obvinění za absurdní a účelová. U Transparency International mne už nepřekvapuje vůbec nic, neboť její tvrzení jsou neobjektivní a z transparentnosti její činnosti zbylo snad jen první slovo v jejich názvu….Je mně líto, že se vůbec musím zabývat těmito nesmysly, ale to při současné hysterii, nízké profesionální úrovni některých representantů médií a jejich možné osobní provázaností na některé lobbystické podnikatelské subjekty je bohužel stav, s kterým nedokáži nic dělat. Pokud na ministerstvu zemědělství došlo k nezákonným krokům, nechť se touto záležitostí zabývá jejich útvar kontroly či orgány činné v trestním řízení.

Autor: František Koníček, ministr práce a sociálních věcí

Autor: tiskové oddělení
Poslední aktualizace: 13.1.2014

Nastavení zobrazení:

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Ministerstva práce a sociálních věcí (http://www.mpsv.cz) dne 13.12. 2018 000 07:17.