Cesta k dokumentu: Domovská stránka » Ministerstvo práce a sociálních věcí » Média a veřejnost » Napsali o nás » Ostatní články - Archiv » Rok 2013 » Říjen:

SYNER je opakovaně Bezpečným podnikem (buildingnews.cz)

Stalo se tak u příležitosti Evropského týdne bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. Společnost SYNER toto ocenění obhájila již počtvrté.

“Ocenění Bezpečný podnik není pouhým jednorázovým dokladem splnění zákonných norem, ale aby se jím naše firma mohla po dobu tří let prezentovat, musí každoročně projít auditem,“ uvádí na adresu obhájeného ocenění Robert Špott.

Zatímco certifikáty v rámci norem Qualiform, různých typů ISO a podobně jsou v řadě případů nezbytností pro možnost účastnit se výběrových řízení na různé zakázky, Bezpečný podnik je nadstavbou.

Obhájení titulu dozorovaného Inspektorátem bezpečnosti práce signalizuje především pro klienta, že společnosti to s bezpečností práce a kladným přístupem k zaměstnancům a k životnímu prostředí myslí skutečně vážně a nebojí se svůj systém a způsob řízení i dokumentace sdělit veřejnosti.

Evropský týden bezpečnosti a ochrany zdraví při práci je největší osvětovou akcí svého druhu. Jeho cílem je zlepšit bezpečnost a ochranu zdraví na evropských pracovištích. Konal se ve dnech 21. až 25. října a je koordinován Evropskou agenturou pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci (EU-OSHA). Jednotlivé akce organizují na národní úrovni partneři agentury ve všech 28 členských státech EU i v dalších zemích.

Zdroj: buildingnews.cz

Autor: tiskové oddělení
Poslední aktualizace: 30.10.2013

Nastavení zobrazení:

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Ministerstva práce a sociálních věcí (http://www.mpsv.cz) dne 22.8. 2019 000 06:28.