Cesta k dokumentu: Domovská stránka » Ministerstvo práce a sociálních věcí » Média a veřejnost » Novinky:

Ministryně Müllerová se zúčastnila oslavy státního svátku na Velehradě

"Je to setkání lidí dobré vůle a já si myslím, že by ministryně práce a zejména sociálních věcí neměla chybět na setkání vozíčkářů, které se zde každoročně koná“, řekla ministryně Müllerová.

Ministryně se zúčastnila také koncertu Lidí dobré vůle na Velehradě, kterému předcházelo vypuštění více než dvou tisíců balónků v rámci vyvrcholení akce Adopce nablízko. Mezi těmito balónky (viz. fotografie) se vznášel i ten, který věnovala ministryně Ludmila Müllerová s cílem podpořit dobročinný projekt na podporu misijní dobrovolnickou práci. Dále navštívila speciální charitní stan, ve kterém se zástupci Charity ČR diskutovala o povodňové pomoci pro občany zaplavených obcí. Při této příležitosti se také setkala s ředitelem olomoucké Arcidiecézní charity Václavem Keprtem a povodňovým koordinátorem Martinem Zamazalem, se kterými hovořila nejen o povodních, ale také o zahraničních humanitárních misích, které organizuje Arcidiecézní charita Olomouc.

Autor: oddělení public relations

Fotografie

Autor: tiskové oddělení
Poslední aktualizace: 8.7.2013

Nastavení zobrazení:

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Ministerstva práce a sociálních věcí (http://www.mpsv.cz) dne 23.5. 2019 000 19:35.