Cesta k dokumentu: Domovská stránka » Ministerstvo práce a sociálních věcí » Média a veřejnost » Napsali o nás » Ostatní články - Archiv » Rok 2013 » Červen:

Ministerstvo tweetuje (veřejná správa)

„Tweety" informují o novinkách, které resort připravuje a glosují nejnovější kroky ministerstva a jeho organizací v sociálních otázkách.

„Věřím, že náš nový přístup zlepší komunikaci ministerstva. Lidé by se měli mít možnost k informacím dostat cestou, která je pro ně nejsnadnější. A my chceme oslovit také mladé lidi. I těm mohou být informace z resortu prospěšné a sociální sítě jsou zvyklí používat," říká ministryně práce a sociálních věcí Ludmila Mullerová.

Dalším zřízeným profilem na FACEBOOK K DŮCHODOVÉ REFORMĚ, který nabízí kromě základních informací o třech pilířích reformy také možnost spočítat si budoucí penzi na kalkulačce nebo videa propagující nový II. pilíř. Na stránce zájemci diskutují s experty na důchodový systém. Nejčastějšími tématy jsou změny v zákonech, možnosti, pro které se mohou občané rozhodnout, pokud si chtějí spořit na penzi, nebo populační vývoj.

Zdroj: veřejná správa

Autor: tiskové oddělení
Poslední aktualizace: 24.6.2013

Nastavení zobrazení:

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Ministerstva práce a sociálních věcí (http://www.mpsv.cz) dne 21.2. 2018 000 08:30.