Cesta k dokumentu: Domovská stránka » Ministerstvo práce a sociálních věcí » Média a veřejnost » Novinky:

Obsah položky NATANKUJTE NA PENZI TEĎ! Čas je jen do 1. 7. 2013 pro VSTUP DO II. PILÍŘE:

NATANKUJTE NA PENZI TEĎ! Čas je jen do 1. 7. 2013 pro VSTUP DO II. PILÍŘE

Pod vládním heslem NATANKUJTE NA PENZI TEĎ! představuje ministerstvo práce a sociálních věcí mediální kampaň k důchodové reformě. V televizních spotech či na internetu veřejnost získá maximum informací o tzv. II. pilíři důchodového spoření, který rozšiřuje možnosti zvýšit si příjem ve stáří. Ministerstvo práce také spustilo speciální FACEBOOKOVÉ STRÁNKY – Důchodová reforma, které informovují své návštěvníky o všech novinkách a faktech o reformě penzijního systému v ČR.

Důchodová reforma má také svůj - Manuál pro budoucí účastníky důchodové spoření, který obsahuje popis registrace smlouvy o důchodovém spoření pro osoby, které chtějí vstoupit do II. pilíře důchodového systému. Kromě manuálu vydalo MPSV také letáky k důchodové reformě.

„Pokud se mají lidé dobře rozhodnout, jak se zabezpečit na stáří, měli by mít možnost dostat se k informacím co nejsnadnější cestou. Proto chceme kromě webu, letáků nebo call centra nabídnout jako zdroj také sociální sítě. Věřím, že vyjdeme vstříc i mladším lidem, kteří jsou zvyklí je používat,“ říká ministryně práce a sociálních věcí Ludmila Müllerová (TOP 09).

Dejte nám like na: http://www.facebook.com/duchodovareformacr

Více se dozvíte v přiložené tiskové zprávě.

Autor: tiskové oddělení
Poslední aktualizace: 26.6.2013

Nastavení zobrazení:

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Ministerstva práce a sociálních věcí (http://www.mpsv.cz) dne 19.12. 2018 000 11:02.