Cesta k dokumentu: Domovská stránka » Ministerstvo práce a sociálních věcí » Média a veřejnost » Napsali o nás » Ostatní články - Archiv » Rok 2013:

Červen

Obsah položky Červen:

 • HK ČR podepsala memorandum o spolupráci s Úřadem práce ČR (parlamentnilisty.cz)
  ilustrační fotoHospodářská komora České republiky (HK ČR) a Úřad práce ČR (ÚP ČR) uzavřely Memorandum o spolupráci na trhu práce. Cílem Memoranda ÚP ČR a HK ČR je pružně reagovat na situaci na trhu práce v ČR, přizpůsobit kvalifikační struktury podle potřeb trhu práce a podpořit prvotní uplatnění nebo rozvoj podnikání.
  parlamentnilisty.cz, 28. 6. 2013
 • Do 2. pilíře mohou vstoupit starší 35 let i později. Pokud jsou teď bez příjmu (iDnes.cz)
  ilustrační fotoSkutečným termínem, který podle zákona platí pro vstup do druhého pilíře pro lidi starší 35 let, je pondělí 1. července 2013, protože poslední červen připadá na neděli. Koho se týká možnost vstoupit i později, vysvětluje mluvčí Asociace penzijních fondů Ondřej Kubala.
  iDnes.cz, 27. 6. 2013
 • Obce přátelské rodinám, hlaste se! (Moderní obec)
  ilustrační fotoDalší ročník soutěže Obec přátelská rodině již odstartoval. Smyslem je ocenit města a obce, které se zaměřují na rodiny, počítají s nimi při plánování a vytvářejí co nejpříznivější prostředí a podmínky pro rodinný život.
  Moderní obec, 26. 6. 2013
 • Spor o minimální mzdu: Pracovat se nevyplatí. Zeman a Müllerová to chtějí změnit (penize.cz)
  ilustrační fotoMinistryně v demisi Ludmila Müllerová se dohodla s odbory i zástupci zaměstnavatelů na zvýšení minimální mzdy. Návrh předložila vládě. Proti je dnes už bývalý premiér Nečas i Miroslav Kalousek.
  Peníze.cz, 26. 6. 2013
 • Počet dětí žijících u pěstounů se zvyšuje (novinky.cz)
  ilustrační fotoV posledních letech se zvyšuje počet dětí, které nalezly domov v pěstounských rodinách. Nejedná se vůbec o zanedbatelné číslo. V České republice je nyní už téměř deset tisíc rodin pěstounů a poručníků, u kterých získalo domov více než dvanáct tisíc dětí.
  Novinky.cz, 25. 6. 2013
 • Změna pravidel druhého pilíře: z důchodového spoření půjde vystoupit! (peníze.cz)
  ilustrační fotoLidé starší pětatřiceti let mají poslední týden na uzavření důchodového spoření. Zájem je zatím zhruba desetkrát nižší, než se čekalo. I proto chce Ministerstvo financí přistoupit k jeho změnám: z druhého pilíře bude například možné po pěti letech vystoupit.
  peníze.cz, 24. 6. 2013
 • Nebezpečná novinka: počet úrazů v práci po sestupném trendu roste (e15.cz)
  ilustrační fotoStátní úřad inspekce práce poukázal na nežádoucí trend. Počet úrazů v zaměstnání v letošním roce vzrostl, a to poměrně výrazně. Zatímco loni v období leden až květen bylo evidováno na 16 131 pracovních úrazů, letos číslo poskočilo na 18 280 úrazů, tedy o více než 13 procent.
  e15.cz, 24. 6. 2013
 • Zaměstnavatelé, vychovejte si nové posily a získejte finanční podporu (podnikatel.cz)
  ilustrační fotoÚřad práce vybízí k nabírání lidí bez praxe. Zaměstnavatelé mají příležitost vychovat si hlavně mladé lidi podle svých představ a navíc s finančním příspěvkem. Projekt má mladým poskytnout možnost praxe týkajících se odborných dovedností a znalostí.
  podnikatel.cz, 24. 6. 2013
 • MPSV předkládá vládě návrh na zvýšení minimální mzdy (businessinfo.cz)
  ilustrační fotoMinistryně práce a sociálních věcí Ludmila Müllerová dohodla na tripartitě a nyní už předložila vládě návrh na zvýšení minimální mzdy. Vláda by mohla její návrh projednat už ve středu 26. června 2013.
  businessinfo.cz, 24. 6. 2013
 • 5+1 tip, jak se zabezpečit na stáří (Blesk)
  ilustrační fotoChcete si užít svůj důchod bez problémů s penězi? Tak pro to musíte něco udělat. A čím dříve začnete, tím bezstarostnější penze vás jednou čeká. Myslet na svůj důchod v době, kdy už do něj vstupujete, je totiž pozdě!
  Blesk, 24. 6. 2013
 • Pěstouni se letos starají o pětinu víc dětí než loni (prvnizpravy.cz)
  ilustrační fotoVíce než osm stovek dětí už našlo v prvních pěti měsících letošního roku náhradní rodinu. Místo pracovníků v ústavních zařízeních se o ně starají pěstouni. Umožnit dětem život v rodinném prostředí pomohla novela zákona o sociálně-právní ochraně dětí.
  prvnizpravy.cz, 23. 6. 2013
 • Jak se vyznat v penzijní reformě: Co pilíře nabízí? (Blesk.cz)
  ilustrační fotoFakta jsou neúprosná. Češi stárnou. Pracovat bude stále méně lidí, zato penzistů bude přibývat rychlým tempem. Zatímco ještě před pár lety na jednoho důchodce vydělávali čtyři lidé, dnes jsou to už jen dva a v roce 2040 to bude jen jeden.
  Blesk.cz, 22. 6. 2013
 • Kvalitnější sociální služby? Cesta vede přes individuální práci s klienty (deniky.cz)
  ilustrační fotoZvýšit důraz na individuální práci s klienty sociálních služeb, maximálně je začlenit do běžného života a také průběžně vzdělávat inspektory kvality. Tyto i další podněty dnes zazněly na konferenci, která se týkala projektu „Inovace systému kvality sociálních služeb“.
  deniky.cz, 21. 6. 2013
 • Ministerstvo tweetuje (veřejná správa)
  ilustrační fotoO aktualitách ze sociální oblasti se nyní dozvíte i na sociálních sítích. Ministerstvo práce a sociálních věcí spustilo své FACEBOOKOVÉ STRÁNKY a komunikuje také prostřednictvím sítě TWITTER.
  Veřejná správa, 20. 6. 2013
 • Veřejně prospěšné práce jsou v kurzu (5+2 dny)
  ilustrační fotoAž 15 tisíc korun mohou získat obce na zaměstnance ve veřejně prospěšných pracích. Zájem o pracovníky do veřejně prospěšných prací má například na Písecku stále víc obcí. Dokazují to čísla. Zatímco loni požadovaly obce od úřadu práce pokrytí zhruba 150 míst, letos už to bylo kolem dvou set.
  5+2 dny, 20. 6. 2013
 • II. pilíř penzijního systému (Ekonom)
  ilustrační fotoDruhý pilíř důchodového systému je určen k soukromému spoření na důchod a má odlehčit současnému státnímu pilíři. Ten se kvůli stárnutí populace dostává do deficitů a v budoucnu nebude schopen vyplácet důchody ani v současné výši.
  Ekonom, 20. 6. 2013
 • Senátní návrh na zrušení sKaret pro výplatu sociálních dávek pustili poslanci do závěrečného hlasování (ČRo)
  ilustrační fotoSenátní návrh na zrušení sKaret pro výplatu sociálních dávek pustili poslanci do závěrečného hlasování. Ministryně práce a sociálních věcí v demisi Ludmila Müllerová z TOP 09 počítá s tím, že sKarta skončí.
  ČRo, 19. 6. 2013
 • Systém výplaty dávek má být podstatně levnější (E15)
  ilustrační fotoTendr na provozování informačního systému na výplatu sociálních dávek ministerstvem práce (MPSV) by měl v budoucnu uspořit státu značné peníze. Znalecký posudek společnosti Cetag, který si ministerstvo objednalo, mluví o poklesu ceny až v desítkách procent.
  E15, 19. 6. 2013
 • Zájem o bezplatné stáže ve firmách roste (Právo)
  ilustrační fotoVelký zájem o bezplatné stáže ve firmách v Moravskoslezském kraji registruje Fond dalšího vzdělávání (FDV). V kraji už bylo zahájeno 355 stáží, ty nabídlo 870 firem či institucí.
  Právo, 19. 6. 2013
 • Lidé nad 35 let mají čas do 1. července (HN)
  ilustrační fotoNa vstup do druhého pilíře zbývají lidem, jimž bylo 35 let, necelé dva týdny. Oficiálně končí tento termín 30. června, protože je to však neděle, mohou do něj vstoupit ještě 1. července. Ostatní občané se mohou zapojit do 2. pilíře důchodového systému do konce kalendářního roku, kdy jim bude 35 let.
  Hospodářské noviny, 18. 6. 2013
 • Na Příbramsku se vyplatilo nejvíce dávek mimořádné pomoci (pribram.cz)
  ilustrační fotoÚřady práce vyplatily od začátku povodní zhruba 17,5 milionu korun mimořádné okamžité pomoci v krajích postižených povodněmi. Nejvíce, přes deset milionů korun, vyplatila středočeská krajská pobočka v Příbrami, která k 13. červnu vyřídila 991 žádostí z celkových 2220. O tom informoval mluvčí úřadu práce Jiří Reichl.
  pribram.cz, 17. 6. 2013
 • Důchody mohou být daleko nižší, potíže hrozí hlavně po roce 2030 (HN)
  ilustrační fotoUdržet nynější výši penzí je bez velkých změn důchodového systému stále těžší. Objem sociálního pojištění, z něhož se hradí důchody, totiž kvůli nepříznivému demografickému vývoji klesá, zatímco výdaje na důchody a schodek důchodového účtu naopak rostou.
  Hospodářské noviny, 18. 6. 2013
 • Jih Moravy může dostat 47 milionů na sociální péči (MF Dnes)
  ilustrační fotoJihomoravský kraj může dostat od vlády až 47 milionů korun na dofinancování podpory sociální péče. Pokud návrh projde, kraj získá od státu na sociální služby zhruba o deset milionů víc než loni, kdy dostal 557 milionů korun. Celkově by tak kraj obdržel letos od ministerstva práce a sociálních věcí (MPSV) 568 milionů korun.
  MF Dnes, 18. 6. 2013
 • Navrhujeme změny, které budou motivovat víc lidí ke spoření ve 2. Pilíři (HN)
  ilustrační fotoZájem lidí o 2. pilíř je nízký. V reakci na to chce ministerstvo financí do konce června předložit definitivní návrhy změn některých jeho parametrů. V ideálním případě by úpravy mohly začít platit ještě letos, říká náměstek ministra financí Radek Urban v rozhovoru pro Hospodářské noviny.
  Hospodářské noviny, 18. 6. 2013
 • Naděje na práci pro mladé (deníky)
  ilustrační fotoTéměř sto tisíc lidí do pětadvaceti let nemělo ke konci loňského roku práci. Ministerstvo práce a sociálních věcí proto zhotovilo nový sedmibodový Plán na zaměstnanost. Absolventská místa stát podpoří příspěvkem a rovněž i cílenými programy z Evropské unie.
  Deníky, 18. 6. 2013
 • Nejvíce stáží se realizuje v Jihomoravském kraji (prvnizpravy.cz)
  ilustrační fotoBez práce je v České republice aktuálně více než půl milionu lidí. Alternativu, jak vystoupit z tohoto začarovaného kruhu, nabízí dvouletý projekt Fondu dalšího vzdělávání s názvem Stáže ve firmách – vzdělávání praxí.
  Prvnizpravy.cz, 16. 6. 2013
 • Co je dobré vědět o důchodovém spoření (Právo)
  ilustrační fotoKdy mohu vstoupit do druhého pilíře nebo kolik do něj budu odvádět či co když přijdu o práci při spoření ve II. pilíři, tak na tyto a další otázky najdete odpovědi v článku deníku Právo.
  Právo, 15. 6. 2013
 • Vzniknou tři domy pro seniory a azylový dům (MF Dnes)
  ilustrační fotoRegionální operační program Střední Morava podpořil 105 miliony korun výstavbu tří nových domovů pro seniory a azylového domu v kraji. Vzniknou v Luhačovicích, Holešově, Valašském Meziříčí a Starém Městě.
  MF Dnes, 15. 6. 2013
 • Jak pomůže stát lidem poškozeným povodněmi? (Finance.cz)
  ilustrační fotoŘada míst v České republice byla zasažena povodněmi. Kvůli živelní katastrofě se někteří lidé mohou dostat do nesnází. Stát je připraven jim pomoci – prací na místě při odstraňování následků, penězi nebo poradenstvím. Výplata dávek není nijak ohrožena, MPSV situaci průběžně sleduje.
  Finance.cz, 13. 6. 2013
 • Čestné uznání v projektu „Dobrá duše“ patřilo i Seniorskému domu Písek (Písecký deník)
  ilustrační fotoDo 1. ročníku projektu Dobrá duše, který byl vyhlášen v loňském roce, se přihlásilo 27 jednotlivců a 26 institucí. Seniorský dům Písek byl jedním z oceněných institucí, který obdržel čestné uznání. Projekt Dobrá duše je určený pro seniory, kteří se rozhodnou pomáhat stejně starým lidem.
  Písecký deník, 13. 6. 2013
 • Dětská skupina schválena (MF Dnes)
  ilustrační fotoSlaďování rodinného života s tím pracovním bude zase o něco snazší. Zákon o dětské skupině z dílny MPSV míří do Poslanecké sněmovny a platit má od ledna. Na novou hlídací službu se těší rodiče i firmy.
  MF Dnes, 13. 6. 2013
 • Osm otázek o druhém důchodovém pilíři (iDnes.cz)
  ilustrační fotoReklamy na vstup do druhého pilíře nabírají na intenzitě. Blíží se totiž termín, do kterého mohou vstoupit do systému lidé starší 35 let. Za pět měsíců letošního roku uzavřelo smlouvu 47 392 lidí. Pokud principu spoření v druhém pilíři stále ještě moc nerozumíte, přečtěte si osm základních vysvětlení v článku iDnes.cz.
  iDnes.cz, 12. 6. 2013
 • Úřady vydaly 1280 dávek po povodni, pomáhají stovky nezaměstnaných (parlamentnilisty.cz)
  ilustrační fotoÚřady práce vyplatily od začátku povodní zatím zhruba 1280 mimořádných dávek, které mají pomoci lidem po živelních pohromách. Do odklízení škod po záplavách se pak zapojilo několik stovek nezaměstnaných.
  parlamentnilisty.cz, 12. 6. 2013
 • PĚT RAD aneb Pravidla při poskytování dávek z nemocenského pojištění (Deníky)
  ilustrační fotoVznikem pracovního poměru vám vzniká zákonná povinnost účastnit se na nemocenském pojištění. Tato povinnost je však vyvážena tím, že v případě, kdy nastane okolnost, pro kterou nemůžete dočasně vykonávat svou práci, bude vaše případná finanční ztráta vyrovnávána prostřednictvím příslušných dávek nemocenského pojištění.
  Deníky, 12. 6. 2013
 • Sněmovna projedná vládní návrh na zřizování takzvaných dětských skupin (rozhlas.cz)
  ilustrační fotoRodiče by mohli vodit děti místo do školky do svého zaměstnání. Sněmovna na červnové schůzi začne projednávat vládní návrh, který umožní firmám zřizovat takzvané dětské skupiny. Podle MPSV je výhodou dětské skupiny fakt, že její založení je jednodušší než založení školského zařízení.
  Rozhlas.cz, 11. 6. 2013
 • Úřady vydaly za poslední týden 759 mimořádných dávek po povodni (ceskenoviny.cz) (11.6.2013)
  ilustrační fotoÚřady práce vyplatily za poslední týden celkem 759 mimořádných dávek po povodních. Ve Středočeském kraji jen v pátek vydaly 80 příspěvků kvůli mimořádné události, v Ústeckém kraji 50.
  Ceskenoviny.cz, 10. 6. 2013
 • Penzijní společnosti hlásí vyšší zájem o druhý pilíř (Měšec.cz)
  ilustrační fotoPodle aktuálního výzkumu aktuální SWISS LIFE PENZIJNÍ BAROMETR má zájem o druhý pilíř jen 7,4 % populace. Jde však o mírný růst, jelikož v předchozích měsících kolísal zájem kolem hranice 5 %. Podle penzijních společností pomohla k vyššímu zájmu také kampaň ze strany vlády.
  Měšec.cz, 10. 6. 2013
 • Firmy nemusí mít strach z penále na sociálním pojištění, pokud ho kvůli povodni zaplatily pozdě (businessinfo.cz)
  ilustrační fotoPovodeň mohla někdy zpozdit platbu sociálního pojištění firem či podnikatelů v zaplavených krajích. Nemusí se však obávat, že by je stát za zpoždění trestal. Při rozhodování o penále okresní správy sociálního zabezpečení zohlední živelní katastrofu a s ohledem na charakter této mimořádné události sankci zpravidla prominou.
  Businessinfo.cz, 10. 6. 2013
 • Müllerová: Odpustíme penále na sociálním pojištění způsobené povodní
  ilustrační fotoPodnikatelé a firmy se nemusí obávat, že by je stát trestal za pozdní platbu sociálního pojištění způsobenou povodněmi. Tuto novou formu pomoci lidem postiženým živelnou katastrofou představila v nedělním diskusním pořadu Partie ministryně práce a sociálních věcí Ludmila Müllerová.
  Prima Family, 9. 6. 2013
 • První paterčata přinesou víc peněz i rodinám trojčat (Mf DNES)
  ilustrační fotoJsou na světě teprve pět dní, ale díky nim možná vznikne nový zákon. Ministryně Ludmila Müllerová chce, aby rodiče, jimž se narodí tři a více dětí najednou, dostali vyšší porodné i rodičovský příspěvek. Podle ní je to pro stát zanedbatelný výdaj.
  Mladá fronta DNES, 7. 6. 2013
 • Bílková: Zájem o pomoc roste, jsme v kontaktu se starosty
  ilustrační fotoGenerální ředitelka Úřadu práce ČR v pořadu Události, komentáře vysvětluje, na jakou pomoc mají lidé postižení povodní nárok a kde ji dostanou. „Výše se stanovuje velmi individuálně, podle zcela konkrétní situace konkrétního žadatele“ říká ředitelka Marie Bílková. „Určitě peněz máme na tyto dávky dost,“ dodává.
  Česká televize, 6. 6. 2013
 • Poškodily vás povodně? Řekněte si o 85 250 Kč na ruku! (Blesk)
  ilustrační fotoVyhnala vás z domova velká voda? Pokud jste zůstali bez prostředků, přispěje vám na nejnutnější věci stát. Stačí ho požádat.
  Blesk.cz, 6. 6. 2013
 • S úklidem pomáhají v Praze nezaměstnaní i dobrovolníci (MF Dnes)
  ilustrační fotoNezaměstnaní a dobrovolníci se v Praze zapojili do úklidových prací při odstraňování následků ničivých povodní. Ministryně práce Ludmila Müllerová uvedla, že úřady práce mají na zřízení veřejně prospěšných prací miliony korun. „Úřady práce mají také peníze na dávky pro zaplavené,“ potvrdila Müllerová.
  MF Dnes, 6. 6. 2013
 • V Česku žije 850 stoletých a starších - 712 žen a 138 mužů (ceskenoviny.cz) (6.6.2013)
  ilustrační fotoV Česku nyní žije 850 stoletých a starších lidí - 712 žen a 138 mužů. Stovku letos slaví 365 seniorů. ČTK o tom dnes informovala mluvčí České správy sociálního zabezpečení (ČSSZ) Jana Buraňová.
  ceskenoviny.cz, 5. 6. 2013
 • Pojišťovny registrují žádosti o kompenzace škod za stovky milionů korun (ČRo Radiožurnál)
  ilustrační fotoRozhovor s náměstkem ministryně práce a sociálních věcí Romanem Chlopčíkem.
  ČRo Radiožurnál, 5. 6. 2013
 • Mimořádné dávky při povodních (Prima Family)
  ilustrační fotoKrátký rozhovor s ministryní práce a sociálních věcí Ludmilou Müllerovou.
  Prima Family, 5. 6. 2013
 • Jak se vypořádat s povodní? (zpravy.rozhlas.cz)
  ilustrační fotoMinisterstvo práce a sociálních věcí chce pomoci lidem postiženým povodní, aby se rychle zorientovali v sociální a pracovně právní oblasti, která s živelní pohromou souvisí. Základní informace proto nabízí občanům formou otázek a odpovědí.
  zpravy.rozhlas.cz, 5. 6. 2013
 • Vytopení lidé žádají o mimořádné dávky, Mělník už vyplatil 250 tisíc (iDnes.cz)
  ilustrační fotoLidé postižení záplavami mohou žádat o mimořádnou dávku v nouzi, je třeba pro ni přijít na příslušný úřad práce. Maximální výše je 51 150 korun, v průměru se vyplácí něco přes deset tisíc.
  iDnes.cz, 5. 6. 2013
 • Peníze zdědí vaši příbuzní (Metro)
  ilustrační fotoVe druhém pilíři nemusejí vaše naspořené peníze propadnout.
  Metro, 5. 6. 2013
 • Do 2. pilíře reformy penzí vstoupilo přes 47.000 lidí, zájem roste (Financninoviny.cz)
  ilustrační fotoZa pět měsíců letošního roku vstoupilo do druhého pilíře reformy penzí 47.392 lidí. Květen znamenal zatím nejvyšší přírůstek klientů, bylo v něm uzavřeno 15.407 smluv, což je skoro stejně jako za dva předchozí měsíce dohromady.
  Financninoviny.cz, 5. 6. 2013
 • Kvůli zavřené školce mohou rodiče zůstat "na paragrafu" (tyden.cz)
  ilustrační fotoRodiče dětí do deseti let, jejichž školky a školy se kvůli povodni zavřely, mohou zůstat se svými potomky doma "na paragrafu". Pro čerpání ošetřovného doloží potvrzení, které jim vystaví pracovníci mateřinky či školy, informovala mluvčí České správy sociálního zabezpečení Jana Buraňová.
  Tyden.cz, 4. 6. 2013
 • Úspory vám vyplatí třemi způsoby (Metro)
  ilustrační fotoVšichni nás teď nabádají, abychom se zabezpečili na stáří a spořili si ve druhém pilíři. Jak na to, jste se dozvěděli v předchozích dílech našeho seriálu. Jak ale za několik let dostaneme své naspořené peníze, už tak často neslýcháme. Způsoby jsou hned tři.
  Metro, 4. 6. 2013
 • Nejste v práci kvůli povodni? Přehled, na co máte nárok (Aktuálně.cz)
  ilustrační fotoPokud se zaměstnanec nemůže kvůli povodni dostavit do práce, má v zásadě nárok na pracovní volno, ovšem jen bez náhrady mzdy. Případné proplacení záleží jen na dohodě se zaměstnavatelem. Zákon myslí i na situaci, kdy zaměstnanec sice přijde, ale firma mu kvůli povodni nemůže přidělovat běžnou práci.
  Aktuálně.cz, 3. 6. 2013
 • Postihly vás povodně? Pro začátek máte nárok až na 51 150 korun (čt24.cz)
  ilustrační fotoPokud vás postihly povodně, můžete pro překonání nejhorší situace a zvládnutí škod získat mimořádnou dávku od státu. Ministerstvo práce hovoří až o částce 51 150 korun. Požádat o tuto podporu můžete svou pobočku úřadu práce, jak uvedl mluvčí centrálního Úřadu práce Jiří Reichl.
  Čt24.cz, 3. 6. 2013
 • Stát bude postiženým povodní vyplácet mimořádné dávky (Novinky.cz)
  ilustrační fotoPodle ministerstva práce a sociálních věcí (MPSV) mohou lidé, které postihly povodně, získat od státu podporu ve výši až 51 150 korun. Požádat o tuto dávku mimořádné okamžité pomoci mohou na své pobočce úřadu práce.
  Novinky.cz, 3. 6. 2013
 • Úřady práce: sKarty lze dostat už jen na vyžádání (Právo)
  ilustrační fotoProjekt sKaret zřejmě nepřežije do příštího roku. Sněmovní sociální výbor doporučil tento týden dolní komoře hlasy opozice schválit senátní návrh na zrušení sporných sKaret s některými změnami.
 • Co byste měli vědět, než se pustíte do pilířů (E15)
  ilustrační fotoV posledních měsících všichni řeší pilíře. Koncem roku třetí pilíř, nyní druhý pilíř. Všude kolem slyšíme, jestli se vyplatí vstoupit, nebo nevstoupit. Než ale budeme řešit jakékoli pilíře, měli bychom si udělat jasno v několika důležitých otázkách.
  E15, 3. 6. 2013
 • Obce přátelské rodině se snaží udržet byty i bazén (prvnizpravy.cz)
  ilustrační fotoZástupce ministerstva práce a sociálních věcí vyhlásil soutěž Obec přátelská rodině. Starostové vítězných obcí z minulého ročníku zároveň představili dobrou praxi, která rodiny posiluje.
  prvnizpravy.cz, 2. 6. 2013

Nastavení zobrazení:

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Ministerstva práce a sociálních věcí (http://www.mpsv.cz) dne 22.8. 2019 000 06:27.