Cesta k dokumentu: Domovská stránka » Ministerstvo práce a sociálních věcí » Média a veřejnost » Napsali o nás » Ostatní články - Archiv » Rok 2013 » Únor:

Zapojte svou obec do týdne manželství (Moderniobec.cz)

Letošní ročník zahájila tisková konference v budově Ministerstva práce a sociálních věci (MPSV) pod záštitou ministryně Ludmily Müllerové. Bližší informace naleznete na internetových stránkách – www.tydenmanzelstvi.cz.

Cílem programu, tentokrát na téma "Manželství je umění", je ukázat, že na svazku dvou lidí je nutné neustále pracovat, a nabídnout příležitost pro všechny páry udělat alespoň něco malého pro svůj vztah.

Letošní ročník zahájila tisková konference v budově Ministerstva práce a sociálních věci pod záštitou ministryně Ludmily Müllerové. Patronkou Národního týdne manželství je Zuzana Roithová, která je vdaná již třicet pět let: "Žít v trvalém svazku a věnovat se tak výchově nové generace je cesta, na které oba manželé musí neustále překonávat společně všemožné těžkosti vnější i vnitřní. Udržovat trvalý harmonický vztah je vlastně specifický druh umění, kterému se učíme po celý život."

Do projektu se mohou zapojit jednotlivci, firmy i celé obce. Pokud se rozhodnou uspořádat besedu, schůzku naslepo pro nezadané či jinou aktivitu na podporu manželství, mohou o tomto nápadu informovat na info@tydenmanzelstvi.cz. V minulých letech se tímto způsobem zapojila města Sokolov, Třebíč či Cheb.

Zdroj: Moderniobec.cz

Autor: tiskové oddělení
Poslední aktualizace: 12.2.2013

Nastavení zobrazení:

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Ministerstva práce a sociálních věcí (http://www.mpsv.cz) dne 24.2. 2018 000 16:39.