Cesta k dokumentu: Domovská stránka » Ministerstvo práce a sociálních věcí » Média a veřejnost » Novinky:

Obsah položky MPSV: Mluvíme o reformě penzí ve všech krajích:

MPSV: Mluvíme o reformě penzí ve všech krajích

Kulatého stolu se zúčastnili experti z obou resortů a Finanční správy ČR, kteří mluvili o penzijní reformě s pracovníky okresních správ sociálního zabezpečení, úřadů práce, finančních úřadů či penzijních fondů a také se zástupci zaměstnavatelů. Celkově se kulatého stolu zúčastnilo na sedmdesát lidí.

Kulaté stoly se uskuteční ve všech krajských městech v zemi. V Praze proběhnou hned dvě setkání, úvodní a závěrečné. Diskuse zahájila minulý týden v Praze ministryně práce a sociálních věcí Ludmila Müllerová (TOP 09). Další tentokrát středočeský kulatý stůl se bude konat příští týden 22. 1. 2013 v Příbrami.

Pro občany a zájemce o reformu penzijního systému ministerstvo představilo také letáky k důchodové reformě a užitečnou brožuru - Manuál k důchodové reformě, který vznikl ve spolupráci mezi MPSV a MF. Tento podrobný materiál informuje o všech současných změnách v důchodovém systému a společně s letáky je k dispozici v elektronické podobě na webu - http://duchodovareforma.mpsv.cz/cs/10 nebo ho lidé najdou v tištěné podobě na okresních správách sociálního zabezpečení, úřadech práce či finančních úřadech. Pro občany je k dispozici také informační linka k důchodové reformě na čísle 234 712 111.

Harmonogram kulatých stolů k důchodové reformě naleznete v příloze.

FOTOGALERIE

Autor: tiskové oddělení
Poslední aktualizace: 15.1.2013

Nastavení zobrazení:

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Ministerstva práce a sociálních věcí (http://www.mpsv.cz) dne 23.5. 2019 000 18:54.