Cesta k dokumentu: Domovská stránka » Ministerstvo práce a sociálních věcí » O MPSV » Ministerstvo:

Rozklikávací rozpočet MPSV

Rozklikávací rozpočet Ministerstva práce a sociálních věcí (MPSV) nabízí zobrazení výdajů celého resortu v členění, které je přístupné široké veřejnosti. Základními zobrazovanými údaji jsou rozpočet dané účetní jednotky (např. Úřad práce či Česká správa sociálního zabezpečení) či skupiny výdajů v zobrazovaném rozpočtovém roce a čerpání k uvedenému datu. Tyto údaje jsou vždy v popisku rozpočtu jako celku (největší obdélník s názvem Rozpočet MPSV).

Údaje se zobrazují se zpožděním, neboť aplikace čerpá data z účetních uzávěrek, které se sestavují až na konci sledovaného období. Objem zobrazovaných dat bude postupně narůstat s ohledem na možnosti, které MPSV nabízí probíhající modernizaci interních systémů.

V nejdetailnějším zobrazení je v místech, kde je to umožněno (např. výdaje na sociální dávky), přidán odkaz na příslušnou část webu MPSV, kde se může uživatel dozvědět další informace (související zákony, statistiky atd.).

Aplikace se ovládá pouze myší, přičemž k „rozkliknutí“ detailu slouží levé tlačítko a k návratu naopak pravé. Při najetí kurzorem na příslušné pole se v pravé straně aplikace zobrazí popisek a případné odkazy na web MPSV.Autor: MPSV
Poslední aktualizace: 15.10.2014

Nastavení zobrazení:

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Ministerstva práce a sociálních věcí (http://www.mpsv.cz) dne 18.11. 2018 000 03:10.