Cesta k dokumentu: Domovská stránka » Ministerstvo práce a sociálních věcí » Média a veřejnost » Napsali o nás » Ostatní články - Archiv » Rok 2012 » Září:

JobFair MSV 2012: Pracovní příležitosti a šance (HN)

"Minulý rok jsme přivítali více než pět tisíc zájemců o práci. Věříme, že letos se nám podaří přilákat prácechtivých lidí ještě více," řekl ředitel veletrhu Ing. Jiří Wagner.

Na veletrhu se představují společnosti Honeywell, ABB, AERO Vodochody, Alinvest, Brammer, Poclain Hydraulics, LIKO-S, TOS Kuřim, Mubea, Ricardo Okin, Hella, Vogelsgang, Junker a hlavní partner veletrhu GCE s.r.o. "Letos se oproti minulému roku podařilo získat i několik personálních agentur – Hoffman Personal, Hays a další. Považuji to za velký úspěch," dodává Wagner.

A proč se se některé firmy rozhodly pro účast na již druhém veletrhu JobFair MSV 2012?

"Firma GCE hledá nové zaměstnance s odbornou kvalifikací se zaměřením na strojírenství. Veletrh JobFair spojený s Mezinárodním strojírenským veletrhem by mohl přinést zájem o naši společnost ze strany široké veřejnosti, vysokoškolských studentů, ale i kandidátů, kteří hledají zajímavou změnu, nové výzvy a práci v nadnárodním prostředí," dodává vedoucí personálního oddělení společnosti GCE, s.r.o., Helena Ležáková.

Návštěvníky čeká i zajímavý doprovodný program. V 10.00 se představí Pracovní portál Profesia. cz s informací o vývoji mezd a zaměstnanosti ve strojírenství. Ve čtvrt na dvanáct si slovo vezme Vladimír Šandera a představí projekt Na Klik. Jak uspět na pohovoru vám poradí Pracovní portál Profesia. cz se svou přednáškou Jak nepokazit pohovor!

Zdroj: Hospodářské noviny

Autor: MPSV
Poslední aktualizace: 13.9.2012

Nastavení zobrazení:

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Ministerstva práce a sociálních věcí (http://www.mpsv.cz) dne 19.2. 2018 000 02:55.