Cesta k dokumentu: Domovská stránka » Ministerstvo práce a sociálních věcí » Média a veřejnost » Napsali o nás » Ostatní články - Archiv » Rok 2012 » Květen:

Důchody: Přijďte se zadarmo poradit! (Blesk)

Ale pozor! Schůzku si musíte předem domluvit na speciální telefonní lince +420 257 062 869, a to každý pracovní den od 8 do 12 hodin. Nová služba je určena především lidem, kteří potřebují poskytnout obsáhlejší konzultaci.

Termín osobní konzultace si musíte předem telefonicky domluvit

Poskytování informací je bezplatné a týká se pouze zákonného důchodového pojištění, které zajišťuje ČSSZ. Sjednat si termín je možné až s měsíčním předstihem. Pro objednané konzultace je pak vyčleněn čtvrtek a pátek.

Nová služba je určena především lidem, kteří potřebují poskytnout obsáhlejší konzultaci. "Vyškolení odborníci se budou moci předem seznámit s průběhem důchodového pojištění klienta a jednání bude konkrétnější a efektivnější. Jde tedy o exkluzivní službu nad běžný standard toho, co klientské centrum při ústředí ČSSZ v důchodové agendě poskytuje. Věřím, že službu klienti ocení, hlavně ti mimopražští," říká ústřední ředitel ČSSZ Vilém Kahoun.

S čím vám poradí?

Se složitými dotazy ohledně důchodového pojištění nebo s informativním výpočtem důchodu. Co potřebujete: Musíte se předem objednat na speciální telefonní lince 257 062 869. Volat můžete každý pracovní den od 8 do 12 hodin. Kde vám poradí: V klientském centru pro důchodové pojištění, které sídlí při ústředí ČSSZ.

Jak se tam dostanete?

Pražskou městskou hromadnou dopravou: *metro - trasa B zastávka Anděl a pak dále autobusem nebo tramvají *autobusy - linka 104, 120, 121, 231 zastávka Správa sociálního zabezpečení *tramvaj - linka 7 zastávka Křížová a pak 300 metrů ke komplexu budov ČSSZ.

Zdroj: Blesk
Pramen: ČSSZ

Autor: MPSV
Poslední aktualizace: 16.5.2012

Nastavení zobrazení:

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Ministerstva práce a sociálních věcí (http://www.mpsv.cz) dne 20.2. 2018 000 07:07.