Cesta k dokumentu: Domovská stránka » Ministerstvo práce a sociálních věcí » Média a veřejnost » Napsali o nás » Ostatní články - Archiv » Rok 2011 » Říjen:

Veletrh nabízí práci (Blesk)

Hledat nové zaměstnance a představovat své firmy budou jak přímo zaměstnavatelé, tak personální agentury. Pro všechny, kdo si hledají práci, je to tedy velká šance. "Veletrh práce Profesia days je jedinečný v tom, že je určen všem kategoriím zájemců: studentům, pracujícím hledajícím nové příležitosti, nezaměstnaným aktivně hledajícím práci a ohroženým skupinám na trhu práce," říká Lucia Burianová ze společnosti Profesia CZ, která veletrh pořádá. A oslovit studenty vysokých technických a ekonomických škol chce například společnost ČEPS. Podle mluvčí společnosti Evy Vítkové se chce ČEPS na veletrhu zviditelnit a představit jako atraktivní zaměstnavatel.

Kromě pracovních nabídek nabízí veletrh i nejrůznější přednášky a poradenství. "Návštěvníci veletrhu dostanou komplexní poradenství v kariéře od hodnocení životopisů, ukázek assessment center a psychodiagnostických testů přes testování IT a jazykových znalostí až po rady, jak na dokonalý make-up či oblečení na pohovor," říká Burianová. Zajímavá podle ní může být i poradna pro zdravotně postižené, rodiče na mateřské dovolené nebo pro lidi nad 45 let.

Veletrh má na internetu své stránky. Najdete je na http://www.profesiadays.cz. Podívejte se, jaké firmy tam budou vystavovat, a mrkněte na rozpis přednášek a doprovodný program.

Důležité informace

  • Kde: Výstaviště PVA EXPO v Letňanech
  • Kdy:
    19. října od 10 do 19 hodin
    20. října od 9 do 16 hodin
  • Vstupné: Zdarma

Zdroj: Blesk

Autor: MPSV
Poslední aktualizace: 17.10.2011

Nastavení zobrazení:

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Ministerstva práce a sociálních věcí (http://www.mpsv.cz) dne 21.2. 2018 000 00:11.