Cesta k dokumentu: Domovská stránka » Ministerstvo práce a sociálních věcí » Média a veřejnost » Napsali o nás » Ostatní články - Archiv » Rok 2011 » Srpen:

Otcové mají na webu zdarma poradnu (Týdeník Sokolovska)

Zaslání dotazu probíhá standardní formou. Tazatel do elektronického formuláře připraveného na stránkách www.tatojaknato.cz napíše svůj dotaz a doplní jej e–mailovou adresou.

"Dotazy se až do dnešního dne týkaly především dvou hlavních témat - rodičovské dovolené a uspořádání péče o dítě po rozvodu. Časté jsou rovněž otázky na personální praxi. Otcové se začínají zajímat o to, jaké mají možnosti, pokud se snaží sladit pracovní a rodinný život," uvedl právník Miloš Holub, který na dotazy mužům odpovídá. Služeb právní poradny může bezplatně a především zcela anonymně využít každý.

"Zformulovat a poslat dotaz sice není nic velkého, ale i to je projev aktivního otcovství, které náš projekt prosazuje," sdělil editor webových stránek Martin Jára. "Zaslání dotazu probíhá standardní formou. Tazatel do elektronického formuláře připraveného na stránkách www.tatojaknato.cz napíše svůj dotaz a doplní jej e–mailovou adresou. Obojí odešle a do jednoho týdne může očekávat fundovanou odpověď," doplnil.

Zdroj: Týdeník Sokolovska

Autor: MPSV
Poslední aktualizace: 11.8.2011

Nastavení zobrazení:

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Ministerstva práce a sociálních věcí (http://www.mpsv.cz) dne 21.2. 2018 000 10:27.