Cesta k dokumentu: Domovská stránka » Ministerstvo práce a sociálních věcí » Média a veřejnost » Novinky:

MPSV vydalo informační plakát k sociální reformě

Plakát vyšel v omezeném nákladu 500 ks a kromě MPSV byl distribuován na jednotlivá krajská pracoviště Úřadu práce ČR a také na pracoviště OSSZ v rámci České správy sociálního zabezpečení (ČSSZ). Kromě vytištěné podoby si plakát lze stáhnout i z webových stránek MPSV.

V rámci sociální reformy spustilo MPSV na svých internetových stránkách zcela novou webovou aplikaci – Průvodce změnami sociálního systému v roce 2012. Průvodce informuje občany o plánovaných změnách v sociálním systému, které by měly postupně nabýt účinnosti v roce 2012 a 2013. Nová aplikace bude průběžně doplňována o aktuální informace, a měla by tak poskytnout základní přehled o navrhovaných úpravách v systému sociální ochrany. Navrhované změny jsou přehledně rozděleny do několika kategorií podle životních situací ( jedná se o: Rodina, Občan, Důchodce, Nezaměstnaný, OZP a OSVČ a zaměstnavatel). Průvodce sociální reformou v roce 2012 najdete na internetových stránkách sociálního poradce MPSV.

Autor: MPSV
Poslední aktualizace: 10.8.2011

Nastavení zobrazení:

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Ministerstva práce a sociálních věcí (http://www.mpsv.cz) dne 23.5. 2019 000 19:21.