Cesta k dokumentu: Domovská stránka » Ministerstvo práce a sociálních věcí » Média a veřejnost » Napsali o nás » Ostatní články - Archiv » Rok 2011 » Červenec:

Nemocnice otevřela vlastní mateřskou školu (Právo)

Szotkowská poznamenala, že výjimečné u této mateřinky je především to, že rodiče budou moci své dítě dát do školky kdykoli v průběhu dne podle své pracovní doby. "Součástí školky je i hřiště s opičí dráhou, kde se mohou děti vydovádět," doplnila.

"Tímto projektem jsme se rozhodli podpořit sladění rodinného a pracovního života našich zaměstnanců, kteří pracují v nepřetržitých provozech. Chceme také vytvořit kvalitní podmínky pro návrat rodičů po mateřské a rodičovské dovolené," řekla ředitelka personálně právních vztahů Iveta Ostruszková. Jak dále sdělila Szotkowská, vybudování školky a její tříletý provoz přijde nemocnici na 11 miliónů korun.

"Projekt přitom získal podporu 7 miliónů korun z evropských fondů, konkrétně z Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost," dodala.

Zdroj: Právo

Autor: MPSV
Poslední aktualizace: 1.7.2011

Nastavení zobrazení:

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Ministerstva práce a sociálních věcí (http://www.mpsv.cz) dne 19.2. 2018 000 14:54.